Aktualności

Inne

 • Z Szyman do Berlina z Radiem UWM FM!

  Zapraszamy do udziału w naszym wakacyjnym konkursie! W każdy poniedziałek możecie wygrać lot dla dwóch osób z Szyman do Berlina i z powrotem. Czekamy na Wasze zdjęcia z koncertów, festiwali i innych wydarzeń muzycznych. Autorzy najciekawszych powalczą o nagrody.

 • Noc Radiowców w Kortowie

  16 kwietnia otworzyliśmy drzwi naszej redakcji. W studiu pojawili się prezenterzy z dawnych lat, na antenę na jedną noc wróciły ich audycje. Za nami pierwsza Noc Radiowców.

 • Konkurs muzyczny Planety 11 i Radia UWM FM

  Zapraszamy do udziału w konkursie na muzyczną interpretację hymnu „O Warmio moja miła” Feliksa Nowowiejskiego. Trwa rok wybitnego kompozytora pochodzącego z Barczewa.

 • Dzień Radia w Planecie 11

  W poniedziałek 11 kwietnia w Polsce obchodzimy Dzień Radia. Z tej okazji tradycyjnie zapraszamy do Biblioteki Multimedialnej Młodych Planeta 11 - na spotkanie i pokaz filmowy. Specjalna audycja od 15 do 18 na naszej antenie.

 • Świerszczychrząszcz na 15stkę

  31 marca w olsztyńskiej Arte Klubogalerii odbył się wieczór kabaretowy z okazji 15-lecia Radia UWM FM. Wystąpili: Kabaret Świerszczychrząszcz oraz warmińska grupa H arcyteart K.

 • Zapraszamy na NOC RADIOWCÓW!

  W sobotę 16 kwietnia w redakcji przy ul. Kanafojskiego 1 w Kortowie odsłonimy kulisy naszej pracy. Będziecie mogli sami spróbować swoich sił przed mikrofonem a także spotkać się z dziennikarzami współpracującymi z redakcją. W studiu muzycznym "otwarte próby" zagrają olsztyńskie zespoły. A na antenę wrócą...

 • Dołącz do naszego zespołu!

  Kolejna szansa by dołączyć do zespołu Radia UWM FM już 25 i 27 lutego! Jak my "Uwierz w Muzykę", uwierz w siebie i przyjdź na przesłuchania!

 • Gramy dla Was od 15 lat!

  W czerwcu mija 15 lat od momentu, gdy na częstotliwości 95,9 fm pojawił się program Radia UWM FM. Z tej okazji przez kolejne miesiące przypominamy Wam historię naszej rozgłośni i zapraszamy na urodzinowe imprezy!

 • Radiowe ferie dla licealistów

  Zapraszamy uczniów olsztyńskich szkół średnich na praktyki dziennikarskie w Radiu UWM FM. Specjalne zajęcia odbędą się podczas ferii zimowych - w dwóch terminach: 25-29 stycznia oraz 1-5 lutego.

 • Siatkarze śpiewają na święta

  Kolejny raz przed świętami Bożego Narodzenia siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn spotkali się w studiu Radia UWM FM, by nagrać własną wersję jednej z bardziej znanych piosenek kojarzących się z tym czasem. Posłuchajcie ich interpretacji utworu "Dzień jeden w roku".

 • RADIO UWM FM najbliżej siatkarzy z Olsztyna!

  Kibicuj z nami siatkarzom Indykpolu AZS Olsztyn! W nowym sezonie PlusLigi na antenie Radia UWM FM transmitujemy spotkania akademików z Kortowa a w każdy poniedziałek o 12 w audycji Pod Siatką spotykamy się z zawodnikami i pracownikami klubu.

 • Kibicujemy akademikom z Olsztyna!

  W najbliższy weekend w Nidzicy odbędzie się turniej towarzyski z udziałem drużyn PlusLigi. Zagrają: Cerrad Czarni Radom, Effector Kielce, AZS Politechnika Warszawska i Indykpol AZS Olsztyn. Transmisje spotkań akademijów z Kortowa na antenie Radia UWM FM w piątek od 17 oraz sobotę od 15.

 • Radio UWM FM na wakacje

  Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was na wakacje. W letniej ramówce m.in. audycja podróżnicza, festiwalowy przewodnik i dużo dobrego grania.

 • Z radiową torbą w świat

  Berlin, Bergen, a może Warszawa? Gdzie zabierzesz swoją radiową torbę? My sprawdzamy, w jakim miejscu na świecie torba czuje się najlepiej. A Wy macie szansę na nagrody! Zapraszamy do udziału w konkursie Radia UWM FM.

 • Świętuj z nami Dzień Radia!

  11 kwietnia w Polsce obchodzimy Dzień Radia. Jaką rolę odgrywa ono w Waszym codziennym życiu? Możecie opowiedzieć nam o tym w najbliższą sobotę! Od 12 do 14 zapraszamy do Biblioteki Multimedialnej Młodych Planeta 11.

 • Rozmowa z Joanną Jędrzejczyk

  14 marca zawodniczka klubu Arrachion MMA Olsztyn Joanna Jędrzejczyk powalczy o pas mistrzowski UFC w wadze słomkowej. O przygotowaniach do tej rywalizacji i swoich sukcesach nadzieja polskiego MMA opowiadała w Rozmowie Tygodnia Radia UWM FM.

 • Praktyki radiowe dla licealistów

  Zapraszamy uczniów olsztyńskich szkół średnich na praktyki dziennikarskie w Radiu UWM FM. Specjalne zajęcia odbędą się podczas ferii zimowych - od 26 stycznia do 6 lutego. Czekamy na zgłoszenia!

 • Sylwester z Radiem UWM FM

  Muzyczne i kulturalne podsumowanie 2014 roku oraz wieczór pełen przebojowych piosenek na sylwestrową zabawę. Spędź z nami ten dzień i... noc!

 • Wesołych Świąt!

  Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim słuchaczom Radia UWM FM wielu cudownych chwil spędzonych z najbliższymi, spokoju, radości oraz uśmiechu na każdy dzień nowego 2015 roku!

 • 200. notowanie UWUEMKI

  Zapraszamy na jubileuszowe 200. notowanie UWUEMKI - Listy Przebojów Radia UWM FM. W poniedziałek 3 listopada od 10 do 13 będziemy na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: