Aktualności
10.03.2019

IV Noc Radiowców w Kortowie

13 kwietnia kolejny raz otwieramy dla Was naszą redakcję. Podczas Nocy Radiowców możecie sprawdzić jak powstaje program Radia UWM FM. Zajrzeć do studia, naszego newsroomu, spróbować swoich sił przed mikrofonem i posłuchać zaprzyjaźnionych z nami zespołów, które zagrają specjalne live sesje.Czekamy na Was i my - dziennikarze, prezenterzy tworzący program Radia UWM FM dziś i przed laty. Swoją obecność zapowiedzieli już m.in.: Małgorzata Sadowska, Marta Bartoszewicz, Magdalena Miszewska, Bartosz Tobieński, Kamil Wicik, Michał Prokopowicz, Adrian Brzozowski, Piotr Bułakowski, Piotr Tyszkiewicz, Patryk Pulikowski i Włodzimierz Chołostiakow. Spotkajmy się w Kortowie w sobotę 13 kwietnia. Drzwi redakcji (i każdy jej zakątek) będą dla Was otwarte od 15:00 do 21:00.

Jak zwykle na antenę wrócą też audycje sprzed lat. Specjalna ramówka wypełni wspomnieniami antenę od 12:00 do 4:00.  Więcej informacji niebawem! Do zobaczenia i usłyszenia!

Jeśli tworzyłeś program Radia UWM FM lub Radia Kortowo i chcesz przypomnieć podczas IV Nocy Radiowców swoją audycję na antenie - zgłoś się do nas! Czekamy na maile: pisz@uwmfm.pl

Przyjaciele - stań się jednym z nich: