Aktualności
06.10.2018

Rozpocznij przygodę z radiem w Kortowie!

Zapraszamy na jesienne przesłuchania w Radiu UWM FM! Czekamy na Was 25 i 26 października od 15 do 18 w redakcji przy ul. Kanafojskiego 1 w Kortowie. Tu nauczysz się wszystkiego od podstaw. Jeśli myślisz o pracy w radiu lub po prostu chcesz zacząć realizować się przy mikrofonie - zrób ten pierwszy krok!

Jeśli studiujesz dziennikarstwo i komunikację społeczną lub inny pokrewny kierunek na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie - współpracując z naszą redakcją możesz też zrealizować praktyki studenckie. Ale na przesłuchania zapraszamy każdego, kto chciałby dołączyć do naszego zespołu: licealistów, studentów, ale też osoby po studiach, które mają ciekawe zainteresowania, lubią alternatywne granie, znają się na kulturze, sporcie, żyją tym, co dzieje się w Olsztynie i nie boją się kontaktu z drugim człowiekiem, są ciekawi świata.

Podczas przesłuchań chcemy tylko Was poznać. Posłuchać, dlaczego chcielibyście dołączyć do ekipy Radia UWM FM, jaki macie pomysł na siebie, dlaczego kręci Was radio. Nie odkładajcie tego na później! Przyjdźcie 25 lub 26 października do naszej redakcji!

Jeśli macie jakieś pytania - czekamy na kontakt: pisz@uwmfm.pl

Przyjaciele - stań się jednym z nich: