O Nas
17.10.2010

Redakcja

 

p.o. REDAKTORA NACZELNEGO

Piotr Szauer

PROWADZĄCY PASMA

Piotr Bonar

Justyna Bryszewska

Gabriela Bury

Karol Kotański

Arkadiusz Stępień-Miernikowski

Marta Wróblewska

REDAKCJA INFORMACYJNA (UNIWERSYTECKA)

WYDAWCY

Arkadiusz Stępień-Miernikowski, Piotr Szauer

REPORTERZY

Wojtek Miśkiewicz, Małgorzata Sadowska, Martyna Szymańska, Kinga Weber, Kaja Wilk, Marta Wróblewska

REDAKCJA KULTURALNA

Justyna Bryszewska

Aleksandra Chyczewska

Kinga Weber

Andrzej Wojnach - recenzje filmowe

Dr hab. Bernadetta Darska - recenzje książkowe

REDAKCJA MUZYCZNA

Michał Napiórkowski

REDAKCJA SPORTOWA:

Sebastian Chrostowski, Łukasz Guzewicz, Mateusz Lewandowski, Wojciech Miśkiewicz, Piotr Szauer

DZIAŁ TECHNICZNY / STUDIO NAGRAŃ

Radosław Hrynek

PROGRAMY AUTORSKIE / PREZENTERZY

Agata Bałdyga - Trzymaj Fason

Dr Leszek Błaszkiewicz - Między Nauką a Fikcją

Piotr Bonar - Good Times Old Times

Justyna Bryszewska - Magazyn Z Kulturą

Gabriela Bury - Babi Bajzel, Gramy Twoje!

Sebastian Chrostowski - Magazyn Sportowy

Marcin Cymerman - Uniwersyteckie Podsumowanie Tygodnia

Dr hab. Urszula Doliwa - Mediofon

"Duch" - Mizofonia, Pierwiastek z Trzech

Adam Fokow - Muzyka to Przyprawa

Arkadiusz Jakszewicz - Śmiechoskop, Podwójna Obsada

Maciej Kamiński - Muzyczny Krasztest

Bartek Kobus - Auto Trop

Mateusz Kopacz - Radiowa Migawka

Karol Kotański - U Progu Bluesa, Gramy Twoje!, Uwierz w Muzykę

Mateusz Kowalewski - Archiwum Tajemnic, Kącik Gracza, Pierwiastek z Trzech

Dariusz Krasowski - Muzyczny Krasztest

Marek Kuhn - Auto Trop

Dr hab. Sławomir Kulesza - Między Nauką a Fikcją

Radek Lech - Kącik Gracza, Ucieczka z Imadła

Mateusz Lewandowski - AZS Na Fali

Maciej Lubieniecki - Kwadrans AKaTowca

Tomasz Łatyszewski - Lekcja Klasyki

Dariusz Materna - Przystanek Planeta 11

Mariusz Mieczkowski - Podwójna Obsada

Wojtek Miśkiewicz - Go Lakers!, Cover My Life, Gramy Twoje!

Michał Napiórkowski - Uwierz w Muzykę, UWUEMKA

Joanna Nawotka - Babi Bajzel, Gramy Twoje!

Michał Porycki - Podwójna Obsada

Maja Romaniewicz - Trzymaj Fason

Klaudiusz Rózicki - Jazzowisko

Dr Wiktor Sawczuk - Godzina z Dinozaurem

Jacek Smółka - Przystanek Planeta 11

Łukasz Staniszewski - Poradnik Egzystencjalny

Marcin Stankiewicz - RapStancja

Arkadiusz Stępień-Miernikowski - Cover My Life, Pierwiastek z Trzech

Michał Szanter - Podwójna Obsada

Piotr Szauer - Strefa Niepotrzebnych Słów i Dźwięków, Uwierz w Muzykę, UWUEMKA, Gramy Twoje!, Magazyn Sportowy, Sektor Stomilu

Daniel Szczepański - Ucieczka z Imadła

Krzysztof Szczurzewski - Radio Zbuntowana Młodzież

Daniel Świderski - Rock Block

Jan Tandyrak - Przygody Kulinarne z Malta Cafe

Kasia Tomaszewicz - Przystanek Planeta 11

Kazimierz Walkwasa - Zakład Patologii Dźwięku

Jolanta Wiszniewska - Podwójna Obsada

Marta Wiśniewska - Kortowski Tygodnik Literacki

Marta Woźniak - W Szpilkach o Sporcie

Agnieszka Wójcik - Mediofon, Gramy Twoje!

Marcin Zarębski - AZS Na Fali

 

Przyjaciele - stań się jednym z nich: