Aktualności

Podcasty

 • Kortowski Tygodnik Literacki - odcinek 4.

  16 października gościem Kortowskiego Tygodnika Literackiego był prof. Zbigniew Chojnowski z Instytutu Polonistyki i Logopedii UWM w Olsztynie. Poeta opowiadał o swoim nowym tomiku "Widny kres". Zapraszamy do wysłuchania audycji Marty Wiśniewskiej.

 • W Szpilkach o Sporcie - odcinek 3.

  Gościem trzeciego odcinka audycji W Szpilkach o Sporcie był napastnik Stomilu Olsztyn i piłkarz młodzieżowej reprezentacji Polski Artur Siemaszko. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Marty Woźniak.

 • Andrzej Matracki w Rozmowach Damsko-Męskich

  Gościem Rozmów Damsko-Męskich był mistrz fryzjerstwa z Olsztyna - Andrzej Matracki. Zapraszamy do wysłuchania audycji Agnieszki Wiśniewskiej.

 • Podwójna Obsada - odcinek 5.

  W Podwójnej Obsadzie rozmawialiśmy o życiu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Gościem Wojtka Jermakowa i Michała Poryckiego była Magdalena Mrówka. Zapraszamy do wysłuchania audycji.

 • Kortowski Tygodnik Literacki - odcinek 3.

  Gościem trzeciego odcinka Kortowskiego Tygodnika Literackiego był prozaik Tomasz Białkowski. Marta Wiśniewska rozmawiała o jego najnowszej książce pt. "Małe historie rodzinne".

 • W Szpilkach o Sporcie - odcinek 2.

  Gościem Marty Woźniak w audycji W Szpilkach o Sporcie był Paweł Kiełek - zawodnik MMA związany z klubem Berkut Arrachion Olsztyn. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

 • Damian Lange w Rozmowach Damsko-Męskich

  6 października gościem Agnieszki Wiśniewskiej w Rozmowach Damsko-Męskich był wokalista zespołów Transsexdisco i Romantycy Lekkich Obyczajów - Damian Lange. Zapraszamy do wysłuchania audycji.

 • Kortowski Tygodnik Literacki - odcinek 2.

  W drugim odcinku Kortowskiego Tygodnika Literackiego gościem Marty Wiśniewskiej był Łukasz Kadziewicz. Ostatnio ukazała się jego autobiografia pt. "Łukasz Kadziewicz. Siatkówka & rock`n`roll", której współautorem jest dziennikarz i jednocześnie przyjaciel Łukasz Olkowicz.

 • W Szpilkach o Sporcie - odcinek 1.

  Gośćmi pierwszego odcinka audycji W Szpilkach O Sporcie byli: najbardziej utalentowany olsztyński pływak Krzysztof Pielowski oraz jego żona, przyjaciółka i menedżerka - Monika. Zapraszamy do wysłuchania nowej audycji Marty Woźniak.

 • Podwójna Obsada - odcinek 4.

  Gościem kolejnego odcinka Podwójnej Obsady była pochodząca z Olsztyna śpiewająca aktorka - Alicja Juszkiewicz. Zapraszamy do wysłuchania audycji Wojtka Jermakowa i Michała Poryckiego.

 • Kortowski Tygodnik Literacki - odcinek 1.

  W pierwszym odcinku Kortowskiego Tygodnika Literackiego Marta Wiśniewska przypomniała fragmenty najciekawszych rozmów o książkach, które emitowaliśmy na antenie Radia UWM FM w ostatnim roku.

 • Podwójna Obsada - odcinek 3.

  Wojtek Jermakow i Michał Porycki w kolejnym odcinku audycji Podwójna Obsada przypominali historię legendarnego olsztyńskiego klubu Come In. Razem z byłym DJem i managerem klubu Piotrem Krongauzem zapraszają na wycieczkę w czasie.

 • O samorządzie studenckim w Uniwersyteckiej Rozmowie Tygodnia

  20 września gościem Uniwersyteckiej Rozmowy Tygodnia była Dominika Reszka - kierująca obecnie pracą Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Zapraszamy do wysłuchania audycji.

 • Prof. Jerzy Przyborowski gościem Radia UWM FM

  13 września gościem Uniwersyteckiej Rozmowy Tygodnia był Prorektor ds. kształcenia i studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie prof. Jerzy Przyborowski. Zapraszamy do wysłuchania audycji.

 • Gaweł Feliga i Bartosz Zalewski w Śmiechoskopie

  Gośćmi audycji Śmiechoskop byli: Gaweł Feliga i Bartosz Zalewski. 14 września wystąpili obok olsztyńskich komików w klubie Nowy Andergrant podczas imprezy Stand-Up Warmia AnderGrant.

 • Podwójna Obsada - odcinek 2.

  Gościem drugiego odcinka audycji Podwójna Obsada był Marcin Meller. Felietonista, publicysta, korespondent wojenny, historyk, wydawca, a przede wszystkim wyjątkowy człowiek, z którym można ciekawie rozmawiać na wiele, wiele tematów.

 • Podwójna Obsada - odcinek 1.

  Gościem pierwszego odcinka audycji Podwójna Obsada była prof. Joanna Ostrouch-Kamińska - pedagog społeczny i socjolog edukacji, kierownik Pracowni Badań nad Rodziną i Nierównościami Społecznymi na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: