Aktualności

Inne

 • Zakończył się Campus Polska Przyszłości 2023

  Zakończyła się już trzecia edycja Campusu Polska Przyszłości. Do Kortowa przyjechało w tym roku 1300 młodych osób z całego kraju. Mogli wyrazić swoje zdanie, ale też spotkać się z czołowymi politykami, dziennikarzami, aktywistami oraz postaciami świata kultury.

 • Campus Polska Przyszłości - już trzeci raz w Kortowie

  Od 25 do 31 sierpnia Kortowo ponownie jest miejscem dyskusji o przyszłości kraju. W Campusie Polska Przyszłości uczestniczy w tym roku 1300 osób. To głównie młodzi ludzie, którzy przyjechali tu, by wyrazić swoje zdanie, ale też spotkać się z czołowymi politykami, dziennikarzami, aktywistami oraz postaciami świata...

 • VIII Noc Radiowców w Kortowie

  Zapraszamy do wspólnego świętowania i poznawania Radia UWM FM. Przed nami VIII Noc Radiowców w Kortowie! W tym roku do naszej redakcji będziecie mogli zajrzeć w sobotę 17 czerwca. Tego dnia na antenie ponownie usłyszycie audycje sprzed lat oraz ich autorki i autorów.

 • Już jest! Pierwszy MAX Premium Burgers otwarty w Olsztynie

  MAX Premium Burgers otworzył swoją pierwszą restaurację w stolicy Warmii i Mazur. 12 kwietnia o godzinie 10 przy al. Sikorskiego 2G drzwi MAXa w Olsztynie zostały otwarte, a wnętrze wypełniło się gośćmi głodnymi najlepszych specjałów sieci.

 • Znamy datę otwarcia MAX Premium Burgers w Olsztynie!

  Już 12 kwietnia otwarta zostanie pierwsza w województwie warmińsko-mazurskim restauracja MAX Premium Burgers. Szwedzka sieć znana jest z najwyższej jakości burgerów, ale również zaangażowania w zrównoważone działania i rozwój. Na swoją kolejną lokalizację w Polsce wybrała właśnie Olsztyn.

 • Wiosenne przesłuchania w Radiu UWM FM

  Nie zdążyliście na jesienne przesłuchania? A może właśnie teraz obudziła się w Was chęć podzielenia się ze światem swoimi zainteresowaniami? Nie traćcie czasu i zróbcie ten pierwszy krok. Już w środę 1 marca zapraszamy do redakcji mieszącej się w budynku DS2 przy ul. Kanafojskiego 1 w Kortowie.

 • Czekamy na Ciebie! Przyjdź na jesienne przesłuchania w Radiu UWM FM!

  19 października zapraszamy na jesienne przesłuchania w Radiu UWM FM! Daj się poznać! Przyjdź do redakcji mieszczącej się w Domu Studenckim nr 2 w Kortowie i opowiedz nam o swoich zainteresowaniach, pomysłach na audycje i tym, co Cię kręci. Zrób ten pierwszy krok a może zostaniesz z nami na dłużej?

 • Szukamy realizatora nagrań!

  Masz doświadczenie w pracy w studiu nagrań? Potrafisz odnaleźć się w młodym zespole redakcyjnym? Może to oferta właśnie dla Ciebie! Dołącz do nas! Radio UWM FM zatrudni na pełny etat realizatora nagrań/technika. Dokumenty składać można do 20 września. Sprawdź szczegóły ogłoszenia!

 • Mocny finał Campusu Polska Przyszłości 2022

  Spotkania z uczestniczkami Powstania Warszawskiego - Wandą Traczyk-Stawską i Anną Przedpełską-Trzeciakowską - a także z prof. Jerzym Bralczykiem, Andrzejem Sewerynem i Agnieszką Holland wypełniły ostatni dzień tegorocznej edycji Campusu Polska Przyszłości. Posłuchajcie naszej relacji.

 • Garri Kasparow w Kortowie

  "Potrzebujemy czystki elity politycznej w Europie, która pokazywała, że była skorumpowana i popierała Putina ze względu na zyski osobiste lub inne względy" - mówił w Kortowie Garri Kasparow. Co jeszcze działo się kolejnego dnia Campusu Polska Przyszłości? Posłuchajcie!

 • Ważne deklaracje, ważne rozmowy - trwa Campus Polska Przyszłości

  W Kortowie trwa druga edycja Campusu Polska Przyszłości. Do Olsztyna przyjechało ponad 1300 młodych osób z całej Polski - by debatować, poznać wybitne postaci świata kultury, gospodarki, polityki, ale też działaczy społecznych i naukowców. I zadawać pytania dotyczące przyszłości naszego kraju.

 • Kortowo ponownie w centrum dyskusji o przyszłości Polski

  W Kortowie rozpoczęła się druga edycja Campusu Polska Przyszłości. W programie 200 paneli dyskusyjnych, warsztatów i spotkań. "Będziemy rozmawiali z młodymi ludźmi i wsłuchiwali się w ich głos" - mówił podczas inauguracji gospodarz wydarzenia Rafał Trzaskowski.

 • Campus Polska Przyszłości - dyskusje o Polsce i świecie w Kortowie

  "Przyszłość niesie ogromne wyzwania. Chcemy żyć w bezpiecznym kraju. Dziś potrzebujemy wspólnoty i współpracy jak nigdy wcześniej" - piszą organizatorzy Campusu Polska Przyszłości. Od 26 sierpnia do 1 września w Kortowie spotka się około 1300 młodych ludzi z całego kraju. Prezentujemy program wydarzenia.

 • Radio UWM FM zatrudni realizatora nagrań / technika

  Masz doświadczenie w pracy w studiu nagrań? Potrafisz odnaleźć się w redakcji radiowej? Może to oferta właśnie dla Ciebie! Dołącz do nas! Radio UWM FM zatrudni na pełny etat realizatora nagrań/technika. Dokumenty składać można do 7 sierpnia. Sprawdź szczegóły ogłoszenia!

 • VII Noc Radiowców w Kortowie

  W sobotę 18 czerwca ponownie spotkamy się w Kortowie, by wspominać historię Radia UWM FM i świętować kolejne urodziny rozgłośni! Zapraszamy na VII Noc Radiowców. W redakcji czekać będą na Was wychowankowie naszej stacji i jej obecna załoga. A na antenę wrócą audycje sprzed lat.

 • Wiosenne przesłuchania w Radiu UWM FM!

  Jeśli chcesz się rozwijać, poznać wiele ciekawych osób a może nawet przeżyć przygodę swojego życia - koniecznie zajrzyj do redakcji Radia UWM FM w środę 16 marca! Zapraszamy na wiosenne przesłuchania. Przyjdź, opowiedz o swoich zainteresowaniach i dołącz do nas!

 • Poznaj Radio UWM FM, wylicytuj płytę i zagraj z WOŚP!

  Spędź z nami jeden dzień (poznając redakcję oraz współtworząc program Radia UWM FM) i zgarnij płytę z autografem gwiazdy 61. Kortowiady - Kaśki Sochackiej. Zapraszamy do udziału w licytacji podczas 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

 • Dołącz do nas - przyjdź na przesłuchania do Radia UWM FM!

  Długo na to czekaliśmy... ale w końcu możemy zaprosić Was na kolejne przesłuchania! Chcecie współtworzyć zespół Radia UWM FM - nauczyć się dziennikarskiego fachu, poznać wielu inspirujących ludzi a może nawet rozpocząć przygodę na całe życie? Zajrzyjcie do nas 13 lub 14 października!

 • Od 1 września - jesienna ramówka w Radiu UWM FM

  Tak! To już ten czas... Wieczory robią się coraz krótsze, a rano wstaje nam się trudniej. Ale dla radiowców jesień oznacza czas powrotów. Jeśli stęskniliście się za głosami, które w wakacje zniknęły z naszej anteny lub jesteście ciekawi jakie nowości przygotowaliśmy - przeczytajcie ten tekst!

 • Kortowo miejscem dyskusji o przyszłości Polski i Europy

  27 sierpnia w Kortowie rozpocznie się Campus Polska Przyszłości. W wydarzeniu uczestniczyć będzie tysiąc młodych osób chcących mieć wpływ na przyszłość swojego kraju. Spotkają się tu z czołowymi politykami z kilku europejskich krajów, ale także przedstawicielami świata nauki i kultury.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: