Aktualności

Inne

 • Gramy dla Was od 15 lat!

  W czerwcu mija 15 lat od momentu, gdy na częstotliwości 95,9 fm pojawił się program Radia UWM FM. Z tej okazji przez kolejne miesiące przypominamy Wam historię naszej rozgłośni i zapraszamy na urodzinowe imprezy!

 • Radiowe ferie dla licealistów

  Zapraszamy uczniów olsztyńskich szkół średnich na praktyki dziennikarskie w Radiu UWM FM. Specjalne zajęcia odbędą się podczas ferii zimowych - w dwóch terminach: 25-29 stycznia oraz 1-5 lutego.

 • Siatkarze śpiewają na święta

  Kolejny raz przed świętami Bożego Narodzenia siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn spotkali się w studiu Radia UWM FM, by nagrać własną wersję jednej z bardziej znanych piosenek kojarzących się z tym czasem. Posłuchajcie ich interpretacji utworu "Dzień jeden w roku".

 • RADIO UWM FM najbliżej siatkarzy z Olsztyna!

  Kibicuj z nami siatkarzom Indykpolu AZS Olsztyn! W nowym sezonie PlusLigi na antenie Radia UWM FM transmitujemy spotkania akademików z Kortowa a w każdy poniedziałek o 12 w audycji Pod Siatką spotykamy się z zawodnikami i pracownikami klubu.

 • Kibicujemy akademikom z Olsztyna!

  W najbliższy weekend w Nidzicy odbędzie się turniej towarzyski z udziałem drużyn PlusLigi. Zagrają: Cerrad Czarni Radom, Effector Kielce, AZS Politechnika Warszawska i Indykpol AZS Olsztyn. Transmisje spotkań akademijów z Kortowa na antenie Radia UWM FM w piątek od 17 oraz sobotę od 15.

 • Radio UWM FM na wakacje

  Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was na wakacje. W letniej ramówce m.in. audycja podróżnicza, festiwalowy przewodnik i dużo dobrego grania.

 • Z radiową torbą w świat

  Berlin, Bergen, a może Warszawa? Gdzie zabierzesz swoją radiową torbę? My sprawdzamy, w jakim miejscu na świecie torba czuje się najlepiej. A Wy macie szansę na nagrody! Zapraszamy do udziału w konkursie Radia UWM FM.

 • Świętuj z nami Dzień Radia!

  11 kwietnia w Polsce obchodzimy Dzień Radia. Jaką rolę odgrywa ono w Waszym codziennym życiu? Możecie opowiedzieć nam o tym w najbliższą sobotę! Od 12 do 14 zapraszamy do Biblioteki Multimedialnej Młodych Planeta 11.

 • Rozmowa z Joanną Jędrzejczyk

  14 marca zawodniczka klubu Arrachion MMA Olsztyn Joanna Jędrzejczyk powalczy o pas mistrzowski UFC w wadze słomkowej. O przygotowaniach do tej rywalizacji i swoich sukcesach nadzieja polskiego MMA opowiadała w Rozmowie Tygodnia Radia UWM FM.

 • Praktyki radiowe dla licealistów

  Zapraszamy uczniów olsztyńskich szkół średnich na praktyki dziennikarskie w Radiu UWM FM. Specjalne zajęcia odbędą się podczas ferii zimowych - od 26 stycznia do 6 lutego. Czekamy na zgłoszenia!

 • Sylwester z Radiem UWM FM

  Muzyczne i kulturalne podsumowanie 2014 roku oraz wieczór pełen przebojowych piosenek na sylwestrową zabawę. Spędź z nami ten dzień i... noc!

 • Wesołych Świąt!

  Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim słuchaczom Radia UWM FM wielu cudownych chwil spędzonych z najbliższymi, spokoju, radości oraz uśmiechu na każdy dzień nowego 2015 roku!

 • 200. notowanie UWUEMKI

  Zapraszamy na jubileuszowe 200. notowanie UWUEMKI - Listy Przebojów Radia UWM FM. W poniedziałek 3 listopada od 10 do 13 będziemy na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

 • Dołącz do nas!

  Chcesz dołączyć do naszego zespołu i nauczyć się pracy reportera radiowego? Interesujesz się muzyką, kulturą lub sportem? Możesz podzielić się swoją pasją z innymi! Przyjdź do nas!

 • Poniedziałek inny niż wszystkie

  W związku z planowaną przerwą w dostawie prądu do budynku DS 2, w którym znajduje się siedziba Radia UWM FM, jesteśmy zmuszeni do wprowadzenia zmian w poniedziałkowej ramówce.

 • II Festiwal Kultury Buddyjskiej w Olsztynie

  Wystartował II Festiwal Kultury Buddyjskiej w Olsztynie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem.

 • Europa zaprasza na Tydzień Ruchu. "Bieg na 6 łap" również.

  Z wielką dumą informujemy, iż do ogólnoeuropejskiej akcji Move Week, której celem jest propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia dołączył ,,Bieg na sześć łap”.W związku z powyższym już dzisiaj zapraszamy na bezpłatne, biegowo-spacerowe zajęcia w towarzystwie milusińskich psiaków ze Schroniska w Tomarynach.

 • Bieg na 6 łap - 27 września (sobota)

  Zapraszamy do olsztyńskiego Schroniska dla zwierząt na kolejną odsłonę akcji "Bieg na 6 łap". Zaplanowaliśmy na ten dzień zarówno zajęcia propagujące aktywność fizyczną w towarzystwie psiaków z azylu, jak i warsztaty twórcze uczące dzieci szacunku do istot żywych.

 • Bieg na 6 łap - trening z Pawłem Pszczółkowskim

  Bezpłatny trening z Pawłem Pszczółkowskim (Pszczółkowski TEAM) w towarzystwie milusińskich psiaków z olsztyńskiego schroniska już w sobotę 30 sierpnia. Spotkanie zostało połączone z wystawą prac dzieci odwiedzających azyl.

 • Spełnić "Marzenie o Nauce"

  Już tylko dwa tygodnie zostały do zakończenia pierwszego etapu rekrutacji do programu stypendialnego "Marzenie o Nauce". Dzięki Edukacyjnej Fundacji im. prof. Romana Czerneckiego EFC, kolejnych 80. młodych ludzi ma szansę spełnić marzenia i odmienić swoją przyszłość.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: