Aktualności

Inne

 • Radio UWM FM na wakacje

  Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was na wakacje. W letniej ramówce m.in. audycja podróżnicza, festiwalowy przewodnik i dużo dobrego grania.

 • Z radiową torbą w świat

  Berlin, Bergen, a może Warszawa? Gdzie zabierzesz swoją radiową torbę? My sprawdzamy, w jakim miejscu na świecie torba czuje się najlepiej. A Wy macie szansę na nagrody! Zapraszamy do udziału w konkursie Radia UWM FM.

 • Świętuj z nami Dzień Radia!

  11 kwietnia w Polsce obchodzimy Dzień Radia. Jaką rolę odgrywa ono w Waszym codziennym życiu? Możecie opowiedzieć nam o tym w najbliższą sobotę! Od 12 do 14 zapraszamy do Biblioteki Multimedialnej Młodych Planeta 11.

 • Rozmowa z Joanną Jędrzejczyk

  14 marca zawodniczka klubu Arrachion MMA Olsztyn Joanna Jędrzejczyk powalczy o pas mistrzowski UFC w wadze słomkowej. O przygotowaniach do tej rywalizacji i swoich sukcesach nadzieja polskiego MMA opowiadała w Rozmowie Tygodnia Radia UWM FM.

 • Praktyki radiowe dla licealistów

  Zapraszamy uczniów olsztyńskich szkół średnich na praktyki dziennikarskie w Radiu UWM FM. Specjalne zajęcia odbędą się podczas ferii zimowych - od 26 stycznia do 6 lutego. Czekamy na zgłoszenia!

 • Sylwester z Radiem UWM FM

  Muzyczne i kulturalne podsumowanie 2014 roku oraz wieczór pełen przebojowych piosenek na sylwestrową zabawę. Spędź z nami ten dzień i... noc!

 • Wesołych Świąt!

  Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim słuchaczom Radia UWM FM wielu cudownych chwil spędzonych z najbliższymi, spokoju, radości oraz uśmiechu na każdy dzień nowego 2015 roku!

 • 200. notowanie UWUEMKI

  Zapraszamy na jubileuszowe 200. notowanie UWUEMKI - Listy Przebojów Radia UWM FM. W poniedziałek 3 listopada od 10 do 13 będziemy na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

 • Dołącz do nas!

  Chcesz dołączyć do naszego zespołu i nauczyć się pracy reportera radiowego? Interesujesz się muzyką, kulturą lub sportem? Możesz podzielić się swoją pasją z innymi! Przyjdź do nas!

 • Poniedziałek inny niż wszystkie

  W związku z planowaną przerwą w dostawie prądu do budynku DS 2, w którym znajduje się siedziba Radia UWM FM, jesteśmy zmuszeni do wprowadzenia zmian w poniedziałkowej ramówce.

 • II Festiwal Kultury Buddyjskiej w Olsztynie

  Wystartował II Festiwal Kultury Buddyjskiej w Olsztynie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem.

 • Europa zaprasza na Tydzień Ruchu. "Bieg na 6 łap" również.

  Z wielką dumą informujemy, iż do ogólnoeuropejskiej akcji Move Week, której celem jest propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia dołączył ,,Bieg na sześć łap”.W związku z powyższym już dzisiaj zapraszamy na bezpłatne, biegowo-spacerowe zajęcia w towarzystwie milusińskich psiaków ze Schroniska w Tomarynach.

 • Bieg na 6 łap - 27 września (sobota)

  Zapraszamy do olsztyńskiego Schroniska dla zwierząt na kolejną odsłonę akcji "Bieg na 6 łap". Zaplanowaliśmy na ten dzień zarówno zajęcia propagujące aktywność fizyczną w towarzystwie psiaków z azylu, jak i warsztaty twórcze uczące dzieci szacunku do istot żywych.

 • Bieg na 6 łap - trening z Pawłem Pszczółkowskim

  Bezpłatny trening z Pawłem Pszczółkowskim (Pszczółkowski TEAM) w towarzystwie milusińskich psiaków z olsztyńskiego schroniska już w sobotę 30 sierpnia. Spotkanie zostało połączone z wystawą prac dzieci odwiedzających azyl.

 • Spełnić "Marzenie o Nauce"

  Już tylko dwa tygodnie zostały do zakończenia pierwszego etapu rekrutacji do programu stypendialnego "Marzenie o Nauce". Dzięki Edukacyjnej Fundacji im. prof. Romana Czerneckiego EFC, kolejnych 80. młodych ludzi ma szansę spełnić marzenia i odmienić swoją przyszłość.

 • Kolejna odsłona kampanii „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!”

  50 proc. studentów ocenia, że w trakcie studiów nie zdobywa doświadczenia zawodowego istotnego z punktu widzenia wejścia na rynek pracy. Właśnie dlatego ruszyła druga odsłona kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!”.

 • Bezpłatne szkolenie z inwestowania na giełdzie

  Giełda jest dla każdego. Aby inwestować na parkiecie nie trzeba być fachowcem. Każdy może się nauczyć inwestować, wystarczy tylko chcieć. Grunt to dobrze się przygotować na wszelkie ewentualności, bo giełda to nie są szybkie i łatwe pieniądze. Najlepsza okazja do pogłębienia wiedzy na temat giełdy nadarzy się już...

 • Nabór 2014 w Radiu UWM FM!

  Dołącz do zespołu Radia UWM FM! Tu najszybciej nauczysz się dziennikarstwa radiowego w młodym dynamicznym zespole. Poznasz specyfikę pracy w newsroomie, spróbujesz swoich sił przed mikrofonem, zrealizujesz własne pomysły antenowe. Zapraszamy już w najbliższą sobotę 22 lutego o 12!

 • Mój Walenty jest the best, idzie ze mną zrobić test.

  W związku ze zbliżającym się świętem zakochanych obchodzonym 14 lutego, Krajowe Centrum ds. AIDS przygotowało akcję, która ma zachęcić młode, ale pełnoletnie osoby do wykonania testu w kierunku HIV.

 • II Casting do Miss Warmii i Mazur

  Serdecznie zapraszamy wszystkie bezdzietne panny w wielu od 14 do 24 lat na II Casting do Miss Warmii i Mazur, Miss Nastolatek Warmii i Mazur oraz Miss Olsztyna, będący regionalnym etapem Narodowego Konkursu Piękna Miss Polski 2014.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: