Aktualności
29.06.2015

Radio UWM FM na wakacje

Radio UWM FM na wakacje

Wakacyjne poranki od poniedziałku do piątku rozpoczynamy o 7:30 zaglądając do kalendarza. Od 8 zapraszamy na wspólną kawę, przegląd prasy i pozytywne granie w Radiu Rano. Od 10 do 12 w audycji Uwierz w Muzykę Piotr Szauer prezentuje płytowe nowości oraz zaprasza na koncerty w Olsztynie i regionie.

Nasze specjalne propozycje na lato to m.in. Radiowy Przewodnik Festiwalowy oraz Radiowy Przewodnik Turystyczny. W tym pierwszym - w każdą środę od 12 do 15 - Michał Napiórkowski opowie o najważniejszych festiwalowych wydarzeniach danego tygodnia. W audycji pojawią się też relacje z imprez, które już za nami. Będziecie mogli również wygrać bilety na koncerty i festiwale.

Radiowy Przewodnik Festiwalowy zabierze Was natomiast w dalsze i bliższe zakątki kraju i świata. O miejscach, które warto odwiedzić w czwartki od 12 do 14 opowiadać będą: Justyna Bryszewska, Agnieszka Wiśniewska i ich goście.

Na antenę Radia UWM FM wraca audycja Rock Blok. Jej gospodarzem będzie Daniel Świderski. Fanów mocniejszego grania zapraszy przed radioodbiorniki we wtorki o 20. A od 22 do północy - gramy Klasykę Rocka.

O tym, co dzieje się w Olsztynie i regionie usłyszycie tradycyjnie po 15 w UWM FM Po Południu. Od wtorku do piątku audycja będzie dłuższa o godzinę. Znajdzie się w niej miejsce na tematy filmowe, rowerowe, przegląd tygodników i wiadomości gospodarcze.

A jeśli nie macie jeszcze pomysłu na wakacje i chcielibyście sprawdzić, jak powstaje nasz program - zapraszamy do współpracy. Zajrzyjcie do naszej redakcji i zacznijcie przygodę z Radiem UWM FM! Czekamy także na Wasze relacje z wakacyjnych podróży i festiwalowych wojaży. Piszcie na adres: pisz@uwmfm.pl.

Pozostałe zmiany w wakacyjnej ramówce możecie prześledzic TU.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: