Aktualności
27.04.2015

Z radiową torbą w świat

Z radiową torbą w świat

Konkurs "Z radiową torbą w świat"

Berlin, Bergen, a może Warszawa? Gdzie zabierzesz swoją radiową torbę? My sprawdzamy, w jakim miejscu na świecie torba czuje się najlepiej. A Wy macie szansę na nagrody! Zróbcie ciekawe zdjęcie przedstawiające radiową torbę w fajnych okolicznościach. Pokażcie, że świetnie się sprawdza podczas bliższych i dalszych wypadów. Swoją fotką podzielcie się na Facebooku. Uwolnijcie wybobraźnię i bądźcie kreatywni. Najlepsze zdjęcia nagrodzimy!

 


Konkurs składa się z trzech etapów:
1. 27.04 - 29.05 - Od poniedziałku do piątku w audycjach Radio Rano i UWM FM Po Południu rozdajemy radiowe torby. Jak je zdobyć? Słuchać nas na 95,9 fm lub uwmfm.pl i w odpowiednim momencie zadzwonić pod numer 89 523 39 99.
2. 8.06 - 21.06 - Opublikujcie zdjęcie na Facebooku z hashtagiem "#uwmfm". Pamiętajcie, żeby ustawienia prywatności fotki były "publiczne". Chcemy zobaczyć je wszystkie!
3. 26.06 - Naradzamy się w radiowym gronie i ogłaszamy zwycięzców.

Biorąc udział w konkursie wyrażacie zgodę na publikację Waszego zdjęcia w specjalnym facebookowym albumie Radia UWM FM oraz na naszej stronie internetowej. Chcemy pokazać całemu światu, gdzie zawędrują nasze torby.

Nagrody:
I miejsce: możliwość współprowadzenia wybranej audycji w Radiu UWM FM, książka, zestaw płyt, radiowe gadżety
II miejsce - książka, zestaw płyt, radiowe gadżety
III miejsce - książka, radiowe gadżety

Spakuj torbę, aparat i ruszaj na spotkanie przygody!

 

Przyjaciele - stań się jednym z nich: