Aktualności

Inne

 • Precyzyjna komunikacja - jak i co mówić, by skutecznie wpływać na innych

  Klub Eddu w Olsztynie zaprasza na szkolenie "Precyzyjna komunikacja - jak i co mówić, by skutecznie wpływać na innych". Warsztaty odbędą się 16 lutego w DS2 przy ul. Kanafojskiego 1 w sali 04 w godzinach 10.00-16.00. Szkolenie poprowadzi Magda Fedor.

 • Ruszyła kolejna edycja konkursu "Grasz o Staż"

  "Grasz o staż" jest ogólnopolskim konkursem organizowanym przez PwC oraz "Gazetę Wyborczą". Co roku umożliwia spotkanie pracodawców z wyróżniającymi się na rynku studentami i absolwentami.

 • Nabór 2013

  Czujesz w sobie pasję i chciałbyś podzielić się nią z innymi? Lubisz rozmawiać z ciekawymi ludźmi i poznawać ich zainteresowania? A może znasz się na dobrej muzyce? Jeśli tak - to właśnie na Ciebie czekamy 22 i 23 lutego w Radiu UWM FM!

 • Rusza rekrutacja do VI edycji programu stypendialnego dla maturzystów Indeks Start2Star!

  Jeżeli jesteś tegorocznym maturzystą, jesteś wybitnie uzdolniony i pracowity, chcesz kontynuować naukę na uczelni wyższej, a nie masz na to pieniędzy, bez względu na to, jaki kierunek studiów wybierasz możesz zgłosić się do ogólnopolskiego programu stypendialnego Indeks Start2Star!

 • PROJEKTOR- wolontariat studencki

  W ramach programu "PROJEKTOR- wolontariat studencki" jest możliwość spędzenia niezapomnianych chwil w dowolnie wybranym miejscu na terenie całej Polski.

 • Projekt „Kobieta Matką Wynalazków”

  Fundacja „Inicjatywa Kobiet Aktywnych” FIKA w Olsztynie w partnerstwie z TAS Sp. z o.o. jest w trakcie realizacji ogólnopolskiego projektu „Kobieta Matką Wynalazków”.

 • Młodzi Innowacyjni 2013

  Po raz kolejny Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP ogłasza konkurs „Młodzi Innowacyjni 2013” na najlepsze rozprawy doktorskie oraz prace dyplomowe magisterskie i inżynierskie z dziedziny automatyki, robotyki i pomiarów.

 • Wesołych Świąt i wspaniałego Nowego Roku życzy Radio UWM FM!

  Drodzy Słuchacze! Dziękujemy za kolejny wspólny rok! Bardzo cieszymy się, że jesteście z nami i sprawiacie, że ciągle chce nam się "robić" dla Was radio. Życzymy Wam wesołych Świąt i wspaniałego Nowego Roku! Zespół Radia UWM FM

 • Funkcjonalne produkty wypiekowe - warsztaty

  W najbliższy piątek w olsztyńskim Instytucie Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk odbędą się warsztaty naukowe z cyklu Wiedza i Rozwój Regionu (WIRR) pt. „Funkcjonalne produkty wypiekowe”.

 • Knorr Nudle rusza z II edycją plebiscytu na „Najgłośniejszy akademik” !

  W dniach od 26 listopada do 17 grudnia na profilu Knorr Nudle na Facebook’u organizowana jest II edycja plebiscytu na najbardziej imprezowy akademik w Polsce - „Najgłośniejszy akademik”.

 • Znamy zwycięzce głównej nagrody plebiscytu MediaTory.

  Główną nagrodę 6. edycji plebiscytu MediaTory studenci dziennikarstwa z 18 polskich uczelni przyznali Markowi Niedźwieckiemu. Statuetkę AuTORytet laureat odbierze 1 grudnia podczas uroczystej Gali Finałowej plebiscytu MediaTory – Studenckie Nagrody Dziennikarskie w Auditorium Maximum UJ w Krakowie.

 • Business Minds 2.0 

  Jeśli jesteś studentem 3., 4. lub 5. roku, komunikatywnie posługujesz się jęz. angielskim i wciąż szukasz swojej ścieżki kariery, zaaplikuj już dziś na seminarium Business Minds 2.0 organizowane przez globalną korporację Procter&Gamble.

 • Akademia Energii

  Jeśli wiążesz swoją przyszłość z energetyką, chcesz uczyć się od wybitnych specjalistów, ekspertów najlepszych firm z sektora energetyki, weź udział w drugiej edycji Akademii Energii.

 • Szkolenie - "Najlepsze strategie zarządzania czasem"

  Przyjdź na wypełniony życiowymi umiejętnościami, w pełni praktyczny warsztat! Już w trakcie, zdołasz przećwiczyć wszystko co poznasz i pod okiem trenera, wprowadzić w działanie.

 • Gala Jakości Warmii i Mazur 2012 - wśród nominowanych znalazła się Kortowiada.

  Zwiększa się grono zainteresowanych Warmińsko-Mazurskim Programem Promocji Jakości, realizowanym przez samorząd województwa od 2000 roku. Laureatów najważniejszych projakościowych konkursów, odbywających się w ramach tego programu, poznamy w piątek 9 listopada podczas Gali Jakości.

 • Zapraszamy na mecz Stomil Olsztyn - Arka Gdynia

  Już w najbliższą niedzielę(4 listopada) 15 kolejka I ligi, Stomil Olsztyn zmierzy się z Arką Gdynia na własnym stadionie przy Al. Piłsudskiego.

 • Konkurs projektu spinacz.edu.pl

  Zachęcamy do udziału w konkursie na „Najlepszy akademicki projekt Open Source”, który jest skierowany do studentów oraz pracowników uczelni. W konkursie biorą udział wszystkie projekty oraz pomysły na projekty Open Source powstające w środowisku akademickim.

 • Amgen Scholars – program badawczy dla młodych naukowców

  Fundacja Amgen ogłasza nabór do piątej edycji Programu Amgen Scholars. W ramach Programu studenci – młodzi naukowcy z Polski – będą mogli wziąć udział w projektach badawczych w jednych z najlepszych uczelni w Europie: na Uniwersytecie Cambridge (Wielka Brytania), w Instytucie Karolinska (Szwecja) lub na...

 • XV Światowy Dzień Osób Jąkających - porady online

  W poniedziałek, 22 października 2012 roku Polska po raz kolejny włącza się w obchody Międzynarodowego Dnia Osób Jąkających się. Tegoroczne hasło: "Powiedz to, co chcesz".

 • Zapraszamy na mecz Stomil Olsztyn - Miedź Legnica

  Już w najbliższą sobotę (20 października) 13 kolejka I ligi, Stomil Olsztyn zmierzy się z Miedź Legnica na własnym stadionie przy Al. Piłsudskiego.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: