Aktualności

Inne

 • Kolejna odsłona kampanii „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!”

  50 proc. studentów ocenia, że w trakcie studiów nie zdobywa doświadczenia zawodowego istotnego z punktu widzenia wejścia na rynek pracy. Właśnie dlatego ruszyła druga odsłona kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!”.

 • Bezpłatne szkolenie z inwestowania na giełdzie

  Giełda jest dla każdego. Aby inwestować na parkiecie nie trzeba być fachowcem. Każdy może się nauczyć inwestować, wystarczy tylko chcieć. Grunt to dobrze się przygotować na wszelkie ewentualności, bo giełda to nie są szybkie i łatwe pieniądze. Najlepsza okazja do pogłębienia wiedzy na temat giełdy nadarzy się już...

 • Nabór 2014 w Radiu UWM FM!

  Dołącz do zespołu Radia UWM FM! Tu najszybciej nauczysz się dziennikarstwa radiowego w młodym dynamicznym zespole. Poznasz specyfikę pracy w newsroomie, spróbujesz swoich sił przed mikrofonem, zrealizujesz własne pomysły antenowe. Zapraszamy już w najbliższą sobotę 22 lutego o 12!

 • Mój Walenty jest the best, idzie ze mną zrobić test.

  W związku ze zbliżającym się świętem zakochanych obchodzonym 14 lutego, Krajowe Centrum ds. AIDS przygotowało akcję, która ma zachęcić młode, ale pełnoletnie osoby do wykonania testu w kierunku HIV.

 • II Casting do Miss Warmii i Mazur

  Serdecznie zapraszamy wszystkie bezdzietne panny w wielu od 14 do 24 lat na II Casting do Miss Warmii i Mazur, Miss Nastolatek Warmii i Mazur oraz Miss Olsztyna, będący regionalnym etapem Narodowego Konkursu Piękna Miss Polski 2014.

 • Oddaj krew – pomóż uratować życie.

  Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie rozpoczyna ponownie akcję oddawania krwi skierowaną do studentów UWM.

 • Ksiądz Boniecki AuTORytetem studentów dziennikarstwa.

  W 7. edycji Plebiscytu MediaTory – Studenckie Nagrody Dziennikarskie, młodzi ludzie tytuł AuTORytetu przyznali ks. Adamowi Bonieckiemu. Studenci wręczą statuetkę za rzetelność, profesjonalizm i najwyższe standardy już 7 grudnia, podczas uroczystej Gali w Auditorium Maximum UJ.

 • Bank Żywności w Olsztynie zachęca do Świątecznej Zbiórki Żywności!

  Bank Żywności w Olsztynie po raz 14 organizuje Świąteczną Zbiórkę Żywności na rzecz potrzebujących. Akcja będzie organizowana pod hasłem Weekend Superbohaterów od 29.11. do 1.12.

 • Rusza akcja oddawania krwi

  Oddaj krew – pomóż uratować życie. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie rozpoczyna akcję oddawania krwi skierowaną do studentów UWM.

 • Warsztaty w ramach projektu "Dwie strony kurtyny"

  Teatr kloszART wraz z Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych zaprasza do uczestnictwa w projekcie "Dwie strony kurtyny". Projekt ma na celu aktywizację działań kulturalnych młodych mieszkańców Olsztyna oraz promocję działań teatru niezależnego i zespołów muzycznych.

 • Pokaż swój kryształ Czochralskiego! Dołącz do akcji!

  Korzystasz z telefonu komórkowego, tabletu, empetrójki? Żadne takie urządzenie by nie działało bez kryształów wyprodukowanych metodą wynalezioną przez prof. Jana Czochralskiego. Pokaż je w środę 23 października o godzinie 17:00 podczas ogólnopolskiej akcji honorującej Profesora i wynalazek, który zmienił cały świat!

 • Odkryj w sobie radiowca!

  Zacznij już teraz przygodę z Radiem UWM FM. Tu nauczymy Cię podstaw pracy dziennikarskiej. Poznasz ciekawych ludzi i zrealizujesz swoje pomysły na antenie. Nie czekaj - po prostu przyjdź!

 • Casting do grupy taneczno-aktorskiej BRODWAY

  Zapraszamy wszystkich chętnych, przyszłych lub obecnych tancerzy do sprawdzenia swoich umiejętności podczas castingu. Jeśli masz osobowość sceniczną, jeśli lubisz tańczyć, jeśli scena nie jest Ci obca - przyjdź!!! BROADWAY jest dla Ciebie!

 • Ogłoszono nominacje w 7. edycji plebiscytu MediaTory – Studenckie Nagrody Dziennikarskie

  Studenci dziennikarstwa już po raz 7. nominowali najlepszych ich zdaniem dziennikarzy do nagrody w plebiscycie MediaTory. Najwięcej nominacji uzyskały Rzeczpospolita oraz Grupa TVN. Po raz pierwszy szansę na statuetkę ma dziennikarz obywatelski oraz internetowy magazyn w całości poświęcony fotoreportażom.

 • Sunday Fun Racing

  SUNDAY FUN RACING to event mający na celu zwiększenie zainteresowania mieszkańców naszego miasta i regionu motoryzacją. Zależy nam, by odwiedzający nas goście mogli miło spędzić czas, a przy okazji poszerzyć swoją wiedzę z zakresu motoryzacji.

 • Warmia i Mazury za rozwojem energetyki wiatrowej!

  „Budujmy wiatraki na Warmii i Mazurach w sposób mądry i odpowiedzialny. Energetyka wiatrowa to wiele korzyści dla regionu” – takie przesłanie płynie ze spotkań, debat i rozmów edukacyjnych, które w naszym województwie prowadzi Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej.

 • Rzetelnie o energetyce wiatrowej na Warmii i Mazurach

  W ramach Olsztyńskich Spotkań z Energetyką Wiatrową 29 lipca na Starym Mieście w Olsztynie w Tajemnicy Poliszynela spotkali się zwolennicy i przeciwnicy energetyki wiatrowej. „Budujmy wiatraki na Warmii i Mazurach w sposób mądry i odpowiedzialny. Energetyka wiatrowa to wiele korzyści dla regionu” – takie przesłanie...

 • Mieszkańcy i samorządowcy przychylni wiatrakom na Warmii i Mazurach

  Z analiz przeprowadzonych przez TNS Polska w czerwcu b.r. na reprezentatywnej próbie mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego wyraźnie wynika, że zdecydowana większość, bo aż 78% widzi potencjał, jaki dla ich regionu może przynieść inwestycja w energetykę wiatrową.

 • Wygraj audiobooki!

  W programach popołudniowych UWM FM będziemy rozdawać kody upoważniające do ściągnięcia wybranego tytułu z serwisu audioteka.pl. Odpowiedz na pytanie konkursowe, wygraj kod i ściągnij książkę na komórkę lub tablet!

 • Rowerowy weekend w Olsztynie z Merida Mazovia MTB

  W niedzielę 30 czerwca już po raz trzeci spotkamy się w Olsztynie! Będzie to ósmy maraton w tegorocznym cyklu Merida Mazovia MTB. Organizatorzy doceniając walory turystyczne regionu, świetne warunki do jazdy na rowerze oraz udaną współpracę z OSiR Olsztyn postanowili pozostać tu dłużej.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: