Aktualności

Inne

 • Dołącz do nas!

  Nie masz pomysłu na wakacje? Chciałbyś spędzić je w Olsztynie i zobaczyć jak wygląda praca w mediach? Przyjdź do nas, spróbuj swoich sił w Radiu UWM FM!

 • Światowy Dzień Wiatru

  15 czerwca obchodziliśmy Światowy Dzień Wiatru. W około 75 krajach na całym świecie, tego dnia urządza się happeningi, wystawy, konferencje i dni otwarte na farmach wiatrowych. Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej chce tymi działaniami zwrócić uwagę opinii publicznej na potrzebę rozwoju energetyki wiatrowej...

 • Pomóżmy przedszkolakom z Kortowa!

  Przedszkole Miejskie nr 40 "Żaczek" z Kortowa potrzebuje naszych głosów w internetowym konkursie "Kubusiowi Przyjaciele Natury".

 • Bieg na sześć łap

  W związku z akcją Polskabiega.pl, zapraszamy na przebieżkę z psiakami z olsztyńskiego Schroniska. „Bieg na sześć łap” – 25.05.2013 roku, godzina 11:30, Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie.

 • Projekt "Akademia Liderów Rynku Kapitałowego"

  Interesujesz się rynkiem kapitałowym i finansami, chcesz uczyć się od najlepszych i zdobyć cenne doświadczenie? Masz w sobie pasję i determinację, czujesz się liderem i konsekwentnie dążysz do celu?

 • EUROMELANOMA DAY 2013.

  Zachęcamy wszystkie osoby które chciałyby zbadać swoje zmiany na skórze pod kątem dermatologicznym do wzięcia udziału w akcji EURMELANOMA DAY 2013.

 • Dołącz do zespołu organizującego MediaTory!

  Organizator największego medialnego studenckiego wydarzenia w Polsce zaprasza do wzięcia udziału w przygotowaniach 7. edycji Plebiscytu. Poszukiwane są osoby komunikatywne, dyspozycyjne, posiadające umiejętność pracy w zespole i zdecydowane stawić czoła czekającym na nie wyzwaniom.

 • Forum Młodych Uczonych „Od młodego naukowca do laureata Nagrody Nobla”

  Rada Młodych Naukowców – organ doradczy Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego RP rozpoczyna realizację ogólnopolskiego projektu FORUM MŁODYCH UCZONYCH „Od młodego naukowca do laureata Nagrody Nobla”, którego celem jest spotkanie młodych naukowców z laureatami Nagrody Nobla oraz dyskusja o modelu kariery naukowej w...

 • Wspaniałych Świąt życzy Radio UWM FM.

  Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie życzy zespół Radia UWM FM.

 • Stypendia naukowe L’Oréal Polska dla Kobiet i Nauki

  2 kwietnia rozpoczyna się okres aplikacyjny do trzynastej edycji konkursu na stypendia naukowe L’Oréal Polska dla Kobiet i Nauki przy wsparciu Polskiego Komitetu ds. UNESCO. Okres nadsyłania zgłoszeń upływa 31 maja br.

 • IV edycja Stypendium z Wyboru

  Stypendium z Wyboru to ogólnopolski program stypendialny Fundacji Absolvent.pl kierowany do ludzi młodych. Studenci i absolwenci do roku po ukończeniu studiów mogą wziąć udział w walce o stypendium o wartości od 1.000 do 5.000 złotych na realizację swojego marzenia związanego z edukacją i rozwojem kariery zawodowej.

 • Gra Miejska 2013

  Koło Naukowe Prawa Medycznego "Salus Aegroti suprema lex esto" serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w " Grze Miejskiej 2013" która odbędzie się 17 kwietnia.

 • Szkolenie: 10 najlepszych strategii sprzedawców - naucz się sprzedawać.

  Klub Eddu w Olsztynie zaprasza na szkolenie "10 najlepszych strategii sprzedawców -naucz się sprzedawać", które odbędzie się 16 marca w Domu Studenckim Nr 2 przy ul. Kanafojskiego 1 w sali 04 w godzinach 10.00-16.00. Szkolenie poprowadzi Rafał Zajko.

 • Karierosfera 2013 ruszyła!

  Od 8 do 25 marca studenci będą mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z szeroko pojętego biznesu, wypełniając test on-line na stronie www.karierosfera.pl.

 • Pierwsze urodziny Aquasfery - zamień spanie na kąpanie!

  Zapraszamy na pierwsze urodziny Aquasfery! „Zamień spanie na kąpanie!” 3 marca - niedziela od godz. 21.00 do 24.00. Wstęp na godziny: 21.00, 22.00, 23.00 (wejścia darmowe 1 godzinne). Ilość miejsc na Aquanoc 2013 będzie ograniczona.

 • Bieg na sześć łap!

  Bieg na sześć łap - to nazwa akcji, która rozpoczęła się w olsztyńskim schronisku dla zwierząt. Pod tym przewrotnym tytułem kryje się niezwykle szlachetna idea. Polega ona na rozpropagowaniu wśród miłośników biegania, uprawiania owej formy ruchu w towarzystwie… psów z olsztyńskiego schroniska.

 • Karierosfera 2013

  Karierosfera to największy konkurs w Polsce, w którym do wygrania są płatne praktyki w renomowanych firmach. W tym roku organizowana jest już po raz dwunasty.

 • "Blogowanie - hobby i zawód"

  27 lutego odbędzie się kolejne spotkanie organizowane przez Latarników Polski Cyfrowej w ramach programu Polska Cyfrowa Równych Szans. Tym razem w roli eksperta wystąpi dr Marta Więckiewicz z wykładem "Blogowanie - hobby i zawód".

 • IV edycja Drogi na Harvard

  Wystartował prestiżowy konkurs: Droga na Harvard, który od trzech lat przykuwa uwagę tysięcy młodych ludzi z całej Polski. Każdego roku czwórka niezwykle zdolnych osób odwiedza Uniwersytet Harvarda i przekonuje się, że studia na najlepszej uczelni na świecie nie muszą pozostawać tylko w sferze marzeń.

 • Talent BAT Game - ucz się od najlepszych!

  Już 26 lutego British American Tabacco organizuje warsztat Talent BAT Game na Wydziale Nauk Technicznych UWM. Jest to pierwszy z warsztatów kompetencyjnych organizowanych w czterech miastach Polski. Warsztaty przeprowadza pracownicy British American Tabacco.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: