Aktualności
12.01.2024

Radio UWM FM gra z WOŚP!

Kolejny raz włączamy się w licytacje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Chcesz odwiedzić naszą redakcję, wziąć udział w audycji Gramy Twoje i otrzymać wyjątkową płytę winylową zespołu Wij z podpisem wokalistki Tui Szmaragd? Zapraszamy zatem do wspólnej zabawy w szczytnym celu!

 

W skład tej wyjątkowej aukcji wchodzi nie tylko odjazdowa płyta, ale zdecydowanie więcej atrakcji:
- płyta winylowa zespołu Wij pt. "Dziwidło" (Heavy Medication Records) z podpisem wokalistki Tui Szmaragd! Odtworzona tylko kilka razy. Album zebrał świetne recenzje w prasie i pojawił się w wielu zestawieniach najlepszych płyt roku 2021.
- materiałowa torba w winyle i na winyle, choć równie dobrze można przenosić w niej ziemniaki.
- możliwość udziału, wybrania i osobistego zapowiedzenia dowolnego utworu (do 30 minut) w audycji Gramy Twoje, emitowanej na żywo na antenie Radia UWM FM w piątki między 13:00 a 15:00.
- pamiątkowa kartka z podpisami redaktorów prowadzących tę audycję: Agi Wójcik i Karola Kotańskiego.
- wycieczka oprowadzająca po Radiu UWM FM!!!

Powodem wystawienia tej płyty jest pewna obietnica... "W styczniu 2023 roku, po pierwszym koncercie Wija w Olsztynie, zanęcony postanowiłem kupić album... Sprzedał mi go jednak dobry człowiek, mój słuchacz, za połowę ceny obowiązującej przy stoliku z merchem. Zastrzegł sobie jednak: za rok wystawisz go na WOŚP. Deal to deal i słowa dotrzymuję" - tłumaczy Karol Kotański, zastępca redaktora naczelnego Radia UWM FM.

Jeśli Ty też uważasz, że to świetna historia, to nie wahaj się i licytuj TUTAJ.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: