Aktualności
04.09.2022

Szukamy realizatora nagrań!

Masz doświadczenie w pracy w studiu nagrań? Potrafisz odnaleźć się w młodym zespole redakcyjnym? Może to oferta właśnie dla Ciebie! Dołącz do nas! Radio UWM FM zatrudni na pełny etat realizatora nagrań/technika. Dokumenty składać można do 20 września. Sprawdź szczegóły ogłoszenia!

ZAKRES PODSTAWOWYCH OBOWIĄZKÓW:
1. Realizacja nagrań w studiu Radia UWM FM.
2. Opieka merytoryczna i techniczna nad studiem nagrań.
3. Obsługa techniczna całej redakcji.
4. Nagrywanie i produkcja spotów reklamowych, podcastów oraz innych form radiowych (w tym audycji).
5. Przygotowanie transmisji na żywo.

WYMAGANIA:
1. Wykształcenie minimum średnie.
2. Umiejętność realizacji dźwięku, nagrywania i montażu dźwięku.
3. Umiejętność obsługi sprzętu radiowego.

ZAINTERESOWANE OSOBY SKŁADAJĄ:
1. CV i list motywacyjny;
2. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje;
3. Podpisane własnoręcznie oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  (Dz. Urz. UE. L nr 119, str. 1)”,

w Dziale Kadr UWM w Olsztynie, ul. Oczapowskiego 2 pokój 8 w opisanej kopercie z imieniem, nazwiskiem oraz stanowiskiem i właściwą jednostką, w której odbywa się rekrutacja lub w wersji elektronicznej na adres: rekrutacja_kadry@uwm.edu.pl.

Termin składania dokumentów upływa z dniem 20.09.2022 roku. O terminie rozmowy kwalifikacyjnej wybrani kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie. Uczelnia zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Więcej informaci w Biuletynie Informacji Publicznej UWM w Olsztynie.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: