Aktualności
08.02.2024

Dołącz do nas! Zapraszamy na kolejne przesłuchania!

Masz pomysł na audycję? Chcesz relacjonować wydarzenia akademickie, kulturalne lub sportowe? Marzą Ci się spotkania z gwiazdami polskiej sceny muzycznej? A może chcesz odkryć przed słuchaczami muzykę, której jeszcze nie znają? Dołącz do nas! 28 lutego przyjdź na przesłuchania w Radiu UWM FM!

KIEDY? 28 lutego (środa) w godzinach 18:00-21:00
GDZIE? Redakcja mieszcząca się w Domu Studenckim nr 2 przy ul. Kanafojskiego 1 w Kortowie (wejście od szczytu budynku)

KOGO SZUKAMY? Osób, które chciałyby podzielić się swoimi pasjami i/lub nauczyć się pracy reportera czy prezentera radiowego. Nie wymagamy doświadczenia, za to chętnie się nim podzielimy, abyście mogli poznać od podstaw zasady funkcjonowania redakcji radiowej. Zapraszamy zarówno młodszych, jak i starszych. Współpracujemy z licealistami, studentami, absolwentami, naukowcami z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Czekają na Was redakcje:
- akademicka,
- kulturalna,
- muzyczna,
- naukowa,
- sportowa,
- internetowa.

Mile widziane są też osoby z pomysłem na własną audycję!

Na przesłuchaniach chcemy Was poznać! Dlatego będziecie mogli opowiedzieć nam o tym, co Was skłania do rozpoczęcia radiowej drogi, jakie tematy są Wam bliskie, czym się interesujecie i czego oczekujecie od nas. Nie przegapcie tej okazji!

DLACZEGO WARTO przyjść na przesłuchania? To najszybszy sposób, aby rozpocząć przygodę z Radiem UWM FM. To może być przygoda na lata lub tylko pierwszy, ale niezwykle ważny krok Waszej radiowej kariery. W naszej redakcji wychowaliśmy już setki dziennikarzy i prezenterów, którzy dziś realizują się w większych redakcjach radiowych, telewizyjnych czy internetowych. W żadnym innym miejscu w Olsztynie nie otrzymacie tylu możliwości. Przekonajcie się i dołączcie do nas już teraz!

O przesłuchaniach w naszym Magazynie Akademickim opowiadali: Agnieszka Wójcik i Piotr Szauer. Posłuchajcie!

Macie pytania? Piszcie na adres mailowy: pisz@uwmfm.pl lub na Instagramie @radiouwmfm.

Do zobaczenia 28 lutego w godzinach 18:00-21:00 w redakcji przy ul. Kanafojskiego 1 w Kortowie! 

Przyjaciele - stań się jednym z nich: