Aktualności
30.03.2017

4. Olsztyn Green Festival

Kolejny raz na plaży nad Jeziorem Ukiel gościć będziemy czołowych artystów polskiej sceny alternatywnej. Impreza odbędzie się w dniach 12-13 sierpnia. Oprócz koncertów organizatorzy przygotowali również mnóstwo innych atrakcji. Jak zwykle zwracając uwagę na zdrowy styl życia i ekologię. W strefie dla dzieci najmłodsi nie będą się nudzić, a w kulinarnym ogrodzie będzie można zjeść dania z różnych stron świata oraz zaspokoić pragnienie.

Wiemy już, że gośćmi festiwalu będą m.in.: Hey, Fisz Emade Tworzywo, Łąki Łan, Natalia Przybysz, Paulina Przybysz, The Dumplings, Ballady i Romanse, Bovska, O.S.T.R., Ten Typ Mes, Mary Komasa, Xxanaxx, Julia Pietrucha, Daria Zawiałow, Monika Borzym, Swiernalis, Bownik, Paula i Karol, BeMy, L.U.C. i Rebel Babel Ensemble.

Radio UWM FM od początku towarzyszy imprezie jako patron medialny. Najświeższe informacje o wydarzeniu znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz 95,9 fm. A już w lipcu - konkursy z karnetami na wszystkie koncerty. Słuchajcie nas uważnie!

Sprawdźcie też jak było przed rokiem. Zapraszamy do wysłuchania naszej relacji i rozmów z artystami - Trzeci Raz Na Zielono.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: