Aktualności
09.03.2022

Wiosenne przesłuchania w Radiu UWM FM!

Jeśli chcesz się rozwijać, poznać wiele ciekawych osób a może nawet przeżyć przygodę swojego życia - koniecznie zajrzyj do redakcji Radia UWM FM w środę 16 marca! Zapraszamy na wiosenne przesłuchania. Przyjdź, opowiedz o swoich zainteresowaniach i dołącz do nas! Na wszystkich chętnych będziemy czekać od 15:00 do 18:00.

Kto ma szansę dołączyć do zespołu redakcyjnego Radia UWM FM? Każdy, kto poświęci trochę czasu na realizację swoich własnych audycji lub po prostu chciałby nauczyć się podstaw pracy reportera czy prezentera radiowego. Nie musisz mieć doświadczenia. Wystarczy otwarta głowa, chęci i zaangażowanie. Zapraszamy zarówno uczniów szkół średnich, studentów, jak i osoby, które skończyły już kształcenie a chciałyby zdobyć nowe doświadczenie.

Podczas przesłuchań zapytamy Cię o Twoje zainteresowania, obszary, w których chcesz realizować się w redakcji i ewentualne pomysły na audycje. Wystarczy, że zajrzysz do nas w środę 16 marca między 15:00 a 18:00. Zrób ten pierwszy krok. To nic nie kosztuje. A może okaże się, że zostaniesz tu na długie lata?

O wiosennych przesłuchaniach opowiada Piotr Szauer - redaktor naczelny Radia UWM FM. Posłuchajcie!

Do współpracy zapraszamy też szczególnie mocno naukowców z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Chętnie poszerzymy naszą ofertę programową o kolejne popularnonaukowe audycje.

Do zobaczenia i usłyszenia w Radiu UWM FM!

Przyjaciele - stań się jednym z nich: