Aktualności
24.01.2022

Poznaj Radio UWM FM, wylicytuj płytę i zagraj z WOŚP!

Spędź z nami jeden dzień (poznając redakcję oraz współtworząc program Radia UWM FM) i zgarnij płytę z autografem gwiazdy 61. Kortowiady - Kaśki Sochackiej. Zapraszamy do udziału w licytacji podczas 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Radio UWM FM dorzuca swoją cegiełkę do licytacji fantów, które na 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotował Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

Zapraszamy Was do naszej redakcji. Osoba, która zdecyduje się przekazać najwyższą kwotę, będzie mogła spędzić dzień w Radiu UWM FM - poznając tajniki pracy reportera i prezentera, uczestnicząc w przygotowaniu programu i pojawiając się na antenie. W towarzystwie redaktora naczelnego przez kilka godzin zobaczy naszą pracę "od kuchni". Otrzyma także egzemplarz debiutanckiej płyty z autografem gwiazdy tegorocznej Kortowiady - Kaśki Sochackiej.

LINK DO LICYTACJI, która trwa do 3 lutego. A TU znajdziecie inne fanty, które na 30. finał WOŚP wystawił Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: