Aktualności
05.10.2021

Dołącz do nas - przyjdź na przesłuchania do Radia UWM FM!

Długo na to czekaliśmy... ale w końcu możemy zaprosić Was na kolejne przesłuchania! Chcecie współtworzyć zespół Radia UWM FM - nauczyć się dziennikarskiego fachu, poznać wielu inspirujących ludzi a może nawet rozpocząć przygodę na całe życie? Zajrzyjcie do nas 13 lub 14 października!

Jesienne przesłuchania do Radia UWM FM to najlepszy moment, by zrobić pierwszy krok w swojej dziennikarskiej przygodzie. Wielu znanych prezenterów, reporterów i cenionych autorów audycji zaczynało właśnie w rozgłośniach studenckich. A nasza redakcja słynie z tego, że już od ponad 20 lat niezwykle skutecznie szlifuje talenty dziennikarskie.

W tym roku czekamy na Was 13 i 14 października (w środę i czwartek) od 15:00 do 18:00. Wystarczy, że pojawicie się w redakcji (ul. Kanafojskiego 1 w Kortowie) i opowiecie nam o swoich zainteresowaniach, pomysłach i oczekiwaniach. Nie odkładajcie tego na później. Do współpracy zapraszamy zarówno studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, licealistów jak i osoby, które chciałyby związać się z nami, by wypełnić swój wolny czas po pracy. Żadnych ograniczeń! U nas poznacie podstawy pracy reportera radiowego, ale też będziecie mogli zrealizować własne pomysły na audycje.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami mailowo: pisz@uwmfm.pl. Ale przede wszystkim wpadnij do redakcji na przesłuchania!

Przyjaciele - stań się jednym z nich: