Aktualności
05.10.2019

Szczypiorniak Olsztyn znów wygrał

Z kompletem zwycięstw KS Szczypiorniak Olsztyn zajmuje drugie miejsce w tabeli grupy pomorskiej drugiej ligi piłki ręcznej. Podopieczni Daniela Żółtaka wygrali na wyjeździe 34:26 (15:12) z AZS-em UKW Bydgoszcz. W najbliższej kolejce przed własną publicznością zmierzą się z NLO SMS ZPRP Kwidzyn. 

Daniel Żółtak nie mógł tym razem skorzystać z pomocy doświadczonego Radka Dzieniszewskiego. Jednak jego młodzież poradziła sobie bez problemów z ekipą z Bydgoszczy. W pewnym momencie Szczypiorniak prowadził nawet różnicą kilkunastu bramek. Najskuteczniejszy na parkiecie był Jakub Kozłowski (11 bramek). Nieźle spisali się także: Dominik Lewandowski i Jakub Ostrówka.

Zespół z Olsztyna zajmuje drugie miejsce w tabeli grupy pomorskiej II ligi. Wygrał wszystkie trzy spotkania, podobnie jak lider  - MKS Grudziądz. Kolejne spotkanie Szczypiorniak rozegra w swojej hali w sobotę 12 października o 18:00 z ekipą NLO SMS ZPRP Kwidzyn.

 

AZS UKW Bydgoszcz – KS Szczypiorniak Olsztyn 26:34 (12:15)

KS Szczypiorniak Olsztyn: Michał Bieluch i Paweł Krawczyński oraz Filip Mazurek-1, Jakub Jurewicz-2, Robert Targoński-1, Jakub Kozłowski-11, Filip Lewalski-1, Maciej Retkiewicz-1, Dominik Lewandowski-6, Jakub Ostrówka-5, Mateusz Reszczyński-3, Maciej Kozłowski-3,  Maciej Milewski, Piotr Kopczyński.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: