Aktualności
17.05.2018

Dzień Rolling Stonesów w Gietrzwałdzie

W przeddzień koncertu The Rolling Stones w Polsce Gminny Ośrodek Kultury w Gietrzwałdzie zaprasza fanów muzyki legendarnej grupy do swojego Amfiteatru. 7 lipca na scenie kapele z całej Polski grać będą własne wersje przebojów Brytyjczyków. My też tam będziemy!

Słynny brytyjski zespół 8 lipca zagra na warszawskim Stadionie Narodowym. Bilety – choć niebywale drogie – rozeszły się w liczbie ponad 40 tysięcy błyskawicznie. Kto się nie załapał, ma okazję za darmo poobcować z muzyką Stonesów, wybierając Gietrzwałd.

W przeddzień warszawskiego koncertu – w sobotę 7 lipca – w pięknie położonym amfiteatrze kilkanaście kilometrów od Olsztyna odbędzie się całodzienna impreza. Organizatorzy – Gminny Ośrodek Kultury i Gmina Gietrzwałd – zapraszają amatorskie kapele z Warmii i Mazur (i nie tylko) do występu. Wykonawca będzie mógł zaprezentować cztery utwory – w tym co najmniej dwa muszą pochodzić z repertuaru The Rolling Stones.  Na koniec wydarzenia zaplanowano zbiorowe wykonanie największego hitu The Rolling Stones – „Satisfaction".

Imprezie, która rozpocznie się o 14:00 i potrwa do późnego wieczora, będzie towarzyszył piknik.

O wydarzeniu na naszej antenie opowiadał dyrektor GOK w Gietrzwałdzie Paweł Jarząbek. Rozmawiał z nim Piotr Szauer.

Zgłoszenia kapel przyjmowane są do 20 czerwca pod adresem: kultura.gietrzwald@gmail.com. Informacje telefoniczne: 89 512 32 90 lub 600 929 541. Więcej na: gokgietrzwald.pl oraz na facebookowym profilu GOK-u.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: