Aktualności
11.01.2022

Grupa Transsexdisco pracuje nad kolejnymi nagraniami

Nowy rok muzycy Transsexdisco otworzyli premierą kolejnego singla - "Bomba". Olsztyński zespół już od kilku miesięcy regularnie dzieli się z fanami nowymi piosenkami. Ale - jak przyznali w studiu Radia UWM FM Damian Lange i Krystian Zemanowicz - na razie nie planują wydania płyty.

"Sól", "Zew", "Terytorium Wolności" a teraz "Bomba". Od kilku miesięcy grupa Transsexdisco regularnie publikuje w sieci nowe nagrania. Najnowsze swoją premierę miało 7 stycznia. Singiel "Bomba" to gorzka spowiedź człowieka świadomego swoich wad. Jednocześnie duży sygnał ostrzegawczy wysłany światu. "Muzycznie jest wolniej, ale też ciężej i trochę bardziej nerwowo. Smutek, gorycz i wściekłość – zabójcze połączenie" - opisują nagranie sami muzycy.

"W lutym opublikujemy kolejną piosenkę. Ponadto w najbliższy weekend wchodzimy do studia i nagrywamy kolejne cztery utwory. Cieszymy się, że odbiór jest pozytywny. Nam też sprawia to wiele radości. Na razie na tym się koncetrujemy. Nie myślimy o płycie" - zapowiada Krystian Zemanowicz. A Damian Lange dodaje: "Obserwując to, co dzieje się na scenie muzycznej, chcieliśmy sprawdzić trochę innej drogi. To jest bardzo fajne,  że co miesiąc numer trafia do twoich sympatyków."

Z Damianem Lange i Krystianem Zemanowiczem spotkał się Piotr Szauer. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

 

Posłuchajcie też najnowszego singla TSD - "Bomba".

Przyjaciele - stań się jednym z nich: