Aktualności
07.05.2020

Jaki będzie kolejny Ostróda Reggae Festival?

Wiemy już, że jubileuszowa 20. edycja Ostróda Reggae Festivalu została przeniesiona na lipiec 2021 roku. Czy zmieni się jej zaplanowany wcześniej kształt? Szczegóły zdradził nam Mirosław Maken Dzięciołowski – dj, promotor i dziennikarz muzyczny a także organizator święta słonecznej muzyki na Mazurach.

"Proces organizacji festiwalu przełącza się na dwa lata. Oczywiście naaszym celem jest przerzucenie jak największej ilości artystów, którzy byli zaplanowani na występy w tym roku na przyszły rok. Tak robi większość festiwali" - podkreśla Mirosław Maken Dzięciołowski. "Mamy już pierwsze odpowiedzi od artystów, że przerzucenie ich na przyszły rok nie stanowi problemu. Więc zakładamy, że to, co miało się wydarzyć w tym roku, wydarzy się w podobnej formie w roku przyszłym. Chociaż oczywiście nikt nie zna odpowiedzi na wiele pytań związanych z koronawirusem i efektami pandemii, jej wpływu na rynek muzyczny. Zakładamy jednak, że wszystko będzie normalnie."

Organizator Ostróda Reggae Festivalu zdradził też, że oprócz ogłoszonych już wcześniej gości imprezy, w planie jest przynajmniej jeszcze jedna duża gwiazda gatunku. "To bardzo ważny dla nas i dla publiczności artysta" - mówił tajemniczo na antenie Radia UWM FM.

Z Mirosławem Makenem Dzięciołowskim rozmawiał Michał Napiórkowski. Posłuchajcie!

Kolejny Ostróda Reggae Festival odbędzie się w dniach 8-11 lipca 2021 roku - w Czerwonych Koszarach oraz w ostródzkim amfiteatrze. Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.ostrodareggae.com

Przyjaciele - stań się jednym z nich: