Aktualności
19.08.2019

Lao Che na OGF 2019

Zespół Lao Che jest obecny na polskiej scenie muzycznej już od 20 lat. Choć na Warmię grupa przyjeżdża często, dopiero w tym roku pierwszy raz wystąpiła na Olsztyn Green Festivalu. Przed koncertem na plaży nad jeziorem Ukiel z Hubertem „Spiętym” Dobaczewskim i Mariuszem „Denatem” Denstem spotkał się Wojtek Miśkiewicz.

Muzycy przyznali, że na Olsztyn Green Festivalu chcieli wystąpić już wcześniej. Ale dopiero w tym roku pozwolił im na to wakacyjny plan koncertowy i pojawiło się zaproszenie ze strony organizatorów imprezy. "Dużo się o tym festiwalu mówiło. Nam się nie udało tutaj dostać. Powód był prozaiczny. Zwykle mieliśmy w tym czasie wakacje i się rozjeżdżaliśmy. I faktycznie fajnie, że teraz w końcu udało nam się zagrać, bo nie mieliśmy okazji" - mówi Hubert Dobaczewski. "Plaża, piękny anturaż... Pogoda dopisuje. Jest na bogato!" - dodaje Mariusz Denst.

Jakie zespół Lao Che ma plany na najbliższe miesiące? Czy w związku ze swoim 20-leciem częściej sięga na koncertach po starsze piosenki? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Z Hubertem „Spiętym” Dobaczewskim i Mariuszem „Denatem” Denstem spotkał się Wojtek Miśkiewicz.

Szósta edycja Olsztyn Green Festivalu odbyła się w dniach 15-17 sierpnia. Rozmowy z pozostałymi gośćmi imprezy znajdziecie także na naszej stronie.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: