Aktualności
10.04.2019

Julia Pietrucha: Inspiruje mnie morze

W ramach ostatniej części trasy koncertowej promującej wydany w 2018 roku album "Postcards from the Seaside" Julia Pietrucha wystąpiła ze swoim zespołem 7 kwietnia w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie. Z wokalistką i aktorką spotkał się Wojtek Miśkiewicz. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

"Inspirowało mnie głównie morze. Dlatego też ta płyta jest taka morska i ma w sobie dużo elementów marynarskich" - mówi o swoim ostatnim albumie "Postcards from the Seaside" Julia Pietrucha. "Te piosenki są podsumowaniem tego czasu od powstania Parsley [debiutancki krążek wokalistki z 2016 roku]. Są też oczywiście utwory, które pisałam wcześniej - w nowych aranżacjach" - dodaje.

Z Julią Pietruchą spotkał się Wojtek Miśkiewicz. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Poprzedni koncert Julii Pietruchy miał miejsce podczas Olsztyn Green Festivalu 2017. Wokalistka przyznaje, że chętnie wróciłaby tu niebawem. "Ten festiwal podobał mi się bardzo. Nie wiem czy nie najbardziej ze wszystkich festiwali, na których mieliśmy możliwość grania. Ze względu na taki luz, spokój, to jak fajnie było to wszystko zorganizowane i jak pozytywnie odczuwało się wibracje ludzi. I jeszcze miejsce, w którym to się odbywało. Jedyne na co moglibyśmy narzekać to, że za szybko się to skończyło. Jako gdańszczanka zazdroszczę Wam tego festiwalu!"

Przyjaciele - stań się jednym z nich: