Aktualności
25.05.2024

Rubens: Na studiach nie prowadziłem życia mnicha

"Jest tu super energia! To był jeden z naszych pierwszych koncertów plenerowych w tym roku. Ta dawka emocji naprawdę była wysoka" - mówił po koncercie na scenie 63. Kortowiady Rubens. W naszym studiu opowiadał także o swoich czasach studenckich i pracy nad nowym albumem, który ukaże się jesienią.

 

"Miałem przyjemność grać na Kortowiadzie wcześniej w innych składach, więc wiedziałem czego się spodziewać. Nie mogłem się doczekać i był sztos! Bardzo dobrze mi się grało" - mówi Rubens. "W każdym miejscu staram się dać z siebie sto procent. Mam to szczęście, że ta energia wraca do mnie zazwyczaj od słuchaczek i słuchaczy. Tak było i tym razem."

A jak za czasów studenckich bawił się artysta? "Nie wiem, czy chcecie to usłyszeć!? Raczej nie prowadziłem życia mnicha na studiach. Aktywnie uczestniczyłem w życiu towarzyskim. Resztę pozostawię... waszej wyobraźni."

Z Rubensem rozmawiał Szymon Tołpa. Posłuchajcie!

Rubens (po latach pracy m.in. z Darią Zawiałow) zadebiutował solowym albumem "Piosenki, których nikt nie chciał" w 2022 roku. Teraz singlami "Nim przykryje kurz" i "To nie efekt placebo" zapowiada swój drugi krążek. "Na pewno będzie bardzo osobisty. Będzie tam Rubens z krwi i kości. Wydaje mi się, że te single nie są reprezentatywne jeżeli chodzi o album. Myślę, że będzie na nim parę momentów w których zaskoczę w jakiś sposób. Ale pozostawię niedomówienie. Zachęcam po prostu do tego, żeby wyczekiwać premiery jesienią" - mówi artysta.

 

Przyjaciele - stań się jednym z nich: