Aktualności
11.04.2024

Michał Ziniewicz z debiutancką płytą "Tales Of Life"

Michał Ziniewicz to pochodzący z Giżycka i uczący się w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie multiinstrumentalista, wokalista, kompozytor i autor tekstów. W tym roku ukazała się jego pierwsza płyta "Tales Of Life". O drodze do jej wydania opowiedział Michałowi Napiórkowskiemu. Posłuchajcie!

"Już w wieku 11 lat chciałem mieć swój album" - mówi Michał. Kompozycje zawarte na "Tales Of Life" były dopracowywane od dawna. Jak przyznaje ich autor największą muzyczną inspiracją jest dla niego zespół Pink Floyd. Z kolei z wcześniejszym zespołem, założonym jeszcze w rodzinnym Giżycku, wzorował się na takich legendach hard rocka jak Led Zeppelin czy AC/DC.

Koncertowa premiera "Tales Of Life" odbyła się jesienią minionego roku w olsztyńskim Planetarium. Michałowi na scenie towarzyszyli jego koledzy i koleżanki ze szkoły. "Jestem z tego dumny" - ocenia występ swojego licznego zespołu. Michał oprócz roli wokalisty i multiinstrumentalisty wcielił się również w lidera i kierownika całego przedsięwzięcia.

Posłuchajcie rozmowy Michała Napiórkowskiego.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: