Aktualności
09.11.2023

Tomasz "Titus" Pukacki: Nie jestem swoim fanem

Orgasmatron to tribute band założony w hołdzie dla brytyjskiego zespołu Motorhead. Stworzyli go dobrze znani muzycy sceny rockowej, członkowie takich formacji jak Turbo, Ceti, Flap Jack i Acid Drinkers. Przed olsztyńskim koncertem z Tomaszem "Titusem" Pukackim rozmawiała Marta Wróblewska. Posłuchajcie!

Orgasmatron to luźny kombinat artystyczny, do którego dołączają muzycy z całej Polski. Dzięki czemu "praca nie stoi w miejscu..." - jak przyznaje Tomasz "Titus" Pukacki. Zespół Motorhead jest jego wielką miłością. "Lemmy był wielkim przewodnikiem naszego szalonego stada rockowego, metalowego i jakiegokolwiek..." - mówił w rozmowie z Martą Wróblewską.
Już w piątek 10 listopada jego formacja wystąpi na olsztyńskiej Scenie Zgrzyt.

Zapytany o całokształt swojej twórczości odpowiedział: "Ja nie jestem z tych artychów, którzy zawsze na swoją twórczość patrzą bezkrytycznie. Nie jestem swoim fanem. Zawsze mogłem zrobić to inaczej, inaczej, bo nigdy nie wiesz czy zrobisz to lepiej, czy gorzej" - podsumował.

W ostatnium czasie Orgasmatron wszedł do studia. Muzycy nagrali nie tylko kilka kompozycji Motorhead, ale również piosenkę "Rosalie" (w oryginale wykonywał ją Bob Seger). Już niebawem usłyszycie ją na antenie Radia UWM FM. A teraz posłuchajcie rozmowy z "Titusem"!

 

 

Przyjaciele - stań się jednym z nich: