Aktualności
24.06.2020

UWM we wszystkich kierunkach!

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zaprasza wszystkich do wirtualnego spaceru po kampusie. Telewizja Kortowo przygotowała cykl materiałów wideo pokazujących pracownie, laboratoria, wydziały i inne miejsca, gdzie kształcą się studenci. O ofercie kształcenia uczelni opowiadają przedstawiciele poszczególnych jednostek naukowych.

Pierwszy z wirtualnych spacerów został opublikowany na fb stronie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie 22 czerwca. "Zamierzamy publikować te materiały trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki. Chodzi nam o to, żeby kandydaci i wszyscy ci, którzy nie znaja Kortowa i Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie mogli zobaczyć go od środka. Z powodu ciekawych czasów, które nastały, nie mogą zrobić tego osobiście. Dlatego chcemy takim wirtualnym spacerem przedstawić jak uczelnia wygląda od środka i przekonać do tego, że warto tutaj studiować" - tłumaczy Michał Orłowski z Biura Mediów i Promocji UWM. "Staramy się wybierać najciekawsze miejsca na poszczególnych wydziałach, najciekawsze laboratoria, w których coś dzieje się właśnie teraz."

Z Michałem Orłowskim spotkał się Arkadiusz Stępień-Miernikowski. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Obejrzyjcie jeden z takich spacerów! Po salach ćwiczeniowych Wydziału Prawa i Administracji UWM w Olsztynie oprowadzą Was wykładowcy i studentki.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: