Aktualności
09.10.2019

Konkurs na nazwę Centrum Popularyzacji Nauki i Innowacji UWM

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zaprasza studentów, doktorantów i pracowników uczelni do udziału w konkursie na nazwę powstającego w Kortowie Centrum Popularyzacji Nauki i Innowacji. Propozycje zgłaszać można do końca października.

Celem konkursu jest wybór oficjalnej nazwy obiektu, którego funkcją będzie popularyzacja nauki i innowacji wśród mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego. Nazwa powinna nawiązywać do charakteru Centrum i specyfiki jego działalności. Może też eksponować atuty związane z położeniem geograficznym i badaniami prowadzonymi na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim  w Olsztynie. Ważne też, by była oryginalna i nie była zbyt długa.

 
O zasadach konkursu opowiedział nam Prorektor ds. nauki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie prof. Jerzy Jaroszewski. Spotkał się z nim Arkadiusz Stepień-Miernikowski. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!
 
 
Konkurs ma charakter wewnątrzuczelniany, czyli mogą wziąć w nim udział jedynie studenci, doktoranci i pracownicy UWM. Zgłoszenia składać można do 31 października w sekretariacie Prorektora ds. nauki. Więcej informacji i regulamin znaleźć można na stronie.
 

Przyjaciele - stań się jednym z nich: