Aktualności
14.03.2019

Mister Warmii i Mazur z... UWM

Krystian Wojtkiewicz - student bezpieczeństwa narodowego na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz zawodnik drugoligowego klubu siatkarskiego AZS UWM Olsztyn - zdobył tytuł Mistera Warmii i Mazur. Przyznano go po raz pierwszy podczas gali w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu.

Jak przynaje - już od dwóch lat znajomi namawiali go do tego, by pokazał się w takim konkursie. I nie żałuje swojej decyzji. "Wrażenia mam nieziemskie! Wiele wspomnień, nowych znajomości. To naprawdę coś wspaniałego" - mówi Krystian Wojtkiewicz. Już wcześniej miał do czynienia z modelingiem. Grał także w kilku teledyskach.

Pierwszy w historii Mister Warmii i Mazur jest studentem drugiego roku bezpieczeństwa narodowego na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. "Swoją przyszłość chciałbym związać z jakimiś siłami specjalnymi. Trenuję też w sekcji siatkarskiej drugoligowego AZS-u UWM Olsztyn. Jestem uniwersalnym zawodnikiem. Grałem na pozycji atakującego, przyjmującego i libero. To już dziesięć lat treningów. Siatkówką zainteresował mnie tata. Grałem też w klubie MKS Dobre Miasto, a od drugiej klasy gimnazjum zacząłem treningi w Olsztynie."

Z Krystianem Wojtkiewiczem spotkał się Paweł Pawłowski. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Krystian zdobył w Elblągu także tytuł Mistera Publiczności. Teraz przed nim start w konkursie Mister Polski. Trzymamy kciuki!

Przyjaciele - stań się jednym z nich: