Aktualności
07.02.2019

Kormorany 2019 coraz bliżej!

Lubicie podróże? Byliście w ciekawym miejscu i chcielibyście o tym opowiedzieć? Może to właśnie na Was czekają organizatorzy IX Ogólnopolskiego Studenckiego Festiwalu Podróży "Kormorany"? Zgłoszenia do konkursu - w którym oceniane będą najciekawsze studenckie wyprawy 2018 roku - przyjmowane są do końca lutego.

Kto może wziąć udział w konkursie na najciekawszą studencką wyprawę studencką minionego roku? "Konkurs skierowany jest do podróżników, którzy w 2018 roku posiadali legitymację studencką i z nią podróżowali. Można zgłaszać wyprawy, które zakończyły się w 2018 roku i których większość uczestników była studentami. Zgłaszamy wyprawy krótkie, dalekie, długie... Nie jest tak, że dłuższa i dalsza podróż ma priorytet w przyjęciu na nasz festiwal. Do tej pory nagrody zdobywały zarówno podróże dalekie jak i te po Polsce" - tłumaczy Żaneta Kostyk z Akademickiego Klubu Turystycznego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Zgłoszenia przyjmowane są do 28 lutego. "Żeby się zgłosić należy wysłać formularz dostępny na naszej stronie internetowej. Opisujemy w nim wyprawę, uczestników, przygody oraz cel i założenia wyprawy (jakie wartości wniosła w życie podróżnika). Dodatkowo trzeba dołączyć 5 zdjęć z podróży. Komisja ze wszystkich zgłoszeń wybierze finałową dziesiątkę, która zaprezentuje się podczas festiwalu w kwietniu."

Z Żanetą Kostyk spotkał się Piotr Szauer. Posłuchajcie co czeka nas podczas IX OSFP Kormorany oraz jakie opowieści podróżników mają szansę zostać zakwalifikowane na festiwal.

IX Ogólnopolski Studencki Festiwal Podróży "Kormorany" zaplanowano w dniach 12-14 kwietnia 2019 roku. Jego organizatorem jest Akademicki Klub Turystyczny Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Patronem medialnym - Radio UWM FM.

Więcej informacji na stronie: osfp.uwm.edu.pl

Przyjaciele - stań się jednym z nich: