Aktualności
04.07.2018

Wydział Nauk Społecznych UWM zaprasza na studia

Pedagogika, pedagogika specjalna, pedagogika wczesnej edukacji, politologia, praca socjalna, socjologia oraz bezpieczeństwo narodowe - to kierunki studiów oferowane kandydatom w roku akademickim 2018/2019 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Opowiedział nam o nich Dziekan WNS prof. Sławomir Przybyliński.

"Zaufało nam już wiele tysięcy studentów - a teraz absolwentów. Myślę, że się nie zawiedli. Mamy bardzo bogatą ofertę zarówno na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych jak i studiów podyplomowych. Od lat cieszymy się dużą liczbą kandydatów. Dlatego, że oprócz merytorycznej i rzetelnej wiedzy opartej na badaniach naukowych wspaniałej kadry zawsze przygotowanej do zajęć, kształcimy w studentach kompetencje miękkie, które są niezwykle ważne w obecnych czasach - szczególnie na rynku pracy" - mówi prof. Sławomir Przybyliński.

W obecnej rekrutacji Wydział Nauk Społecznych przygotował 1150 miejsc dla nowych studentów - w tym około 800 na studiach stacjonarnych. "Liczymy na to, że ten limit wypełnimy" - dodaje Dziekan WNS.

Z prof. Sławomirem Przybylińskim spotkała się Marta Wiśniewska. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Przypominamy, że internetowa rejestracja kandydatów na studia w roku akademickim 2018/2019 na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie kończy się 9 lipca. Jeśli macie jakieś pytania dotyczące rekrutacji - możecie skorzystać z pomocy Punktu Obsługi Kandydata, który działa w od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 15:00 w budynku Biblioteki UWM oraz specjalnej infolinii: 89 524 50 80.

Zajrzyjcie też na stronę: rekrutacja.uwm.edu.pl

Przyjaciele - stań się jednym z nich: