Aktualności
13.02.2018

Poznaj gwiazdy tegorocznej Kortowiady!

Przedstawiamy pierwsze gwiazdy tegorocznej Kortowiady! Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ogłosiła, że w maju podczas juwenaliów w Kortowie wystąpią artyści dobrze znani Wam z anteny Radia UWM FM.

Przypominamy, że tegoroczna Kortowiada odbędzie się w dniach 16-20 maja. "Na górce kortowskiej pojawi się dwunastu artystów, zaś na mniejszych scenach i w namiocie - łącznie dwudziestu kilku" - ogłosił na naszej antenie przewodniczący RUSS UWM Krystian Filipek.

Wiemy już, że na juwenaliach w tym roku wystąpią na pewno: donGURALesko oraz grupa Happysad. "Na tych artystów zdecydowaliśmy się dlatego, że są to gwiazdy z historią. Są znani, grają od wielu lat. Gatunki są dosyć zróżnicowane, co bardzo fajnie wpłynie na odbiorców podczas imprezy" - tłumaczy Filipek.

Kolejne gwiazdy Kortowiady będą prezentowane w każdy wtorek o 12. Także na antenie Radia UWM FM. Ale jeszcze przed juwenaliami Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM szykuje dla żaków z Kortowa serię klubowych koncertów.

"Będzie to cykl. Dwa razy w miesiącu - granie live w studenckim klubie Rakor. Zobaczymy, jak to wyjdzie. Będziemy wiedzieli czy to kontynuować". Pierwszy koncert jeszcze w lutym. Wystąpi grupa Reggaeside.

Więcej szczegółów niebawem na 95,9 fm!

Przyjaciele - stań się jednym z nich: