Aktualności
13.05.2024

Dzień Dobrostanu - trzeci raz na UWM!

Uniwersyteckie Centrum Wsparcia zaprasza studentów i pracowników Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego do udziału w bezpłatnych warsztatach organizowanych w ramach trzeciej edycji Dnia Dobrostanu. Zapisy już wystartowały. A szczegóły zdradziła nam Marzena Radzka-Wiśniewska.

 

Dzień Dobrostanu to bezpłatne wydarzenie organizowane już po raz trzeci przez Uniwersyteckie Centrum Wsparcia UWM i Ośrodek Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji "Empatia". Skierowane jest do pracowników i studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. To szansa na zrobienie czegoś dobrego dla siebie i poprawienia samopoczucia.

W tegorocznym znalazły się m.in. zajęcia z gimnastyki słowiańskiej przy jednoczesnym użyciu kamertonów, warsztaty z malowania mandali, nauka automasażu oraz warsztaty z obszaru rezyliencji, czyli umiejętności radzenia sobie w zmieniającej się rzeczywistości.

Z Marzeną Radzką-Wiśniewską z Uniwersyteckiego Centrum Wsparcia UWM spotkała się Zuza Gładysz. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Zapisy na zajęcia odbywają się online. Zajrzyjcie TU! I nie zwlekajcie! Liczna miejsc jest ograniczona!

Przyjaciele - stań się jednym z nich: