Aktualności
10.04.2024

Wygraj Ajdola i zaśpiewaj na Kortowiadzie!

Chcecie zaśpiewać na głównej scenie Kortowiady? Ajdol to szansa dla zdolnych wokalistek i wokalistów z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Startuje kolejna edycja konkursu. Przesłuchania eliminacyjne odbędą się 11, 18 i 25 kwietnia w Carpenter Inn Irish Pubie. Finał 9 maja w Kortowie!

Konkurs będzie składał się tradycyjnie z dwóch części: przesłuchań eliminacyjnych (podczas których wyłonieni zostaną najlepsi wokaliści) i finału, w którym zawalczą oni o zwycięstwo. W Ajdolu mogą wziąć udział wszystkie pełnoletnie osoby, które wypełniły formularz zgłoszenia (dostępny TU lub w klubie podczas przesłuchań).

W trzu kolejne czwartki - 11, 18 oraz 25 kwietnia - czekamy na Was od 21:00 w pubie Carpenter Inn. Finał natomiast odbędzie się na Plaży Kortowskiej 9 maja. Nagrodą główną w konkursie jest występ na kortowiadowej Scenie Głównej podczas Kortowiady 2024 oraz możliwość nagrania utworu w New Living Culture Studio.

Szczegółowe informacje zdradziła nam Agata Szymanowicz z Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego UWM. Rozmawiał z nią Piotr Szauer. Posłuchajcie!

Zachęcamy do udziału w Ajdolu! Trzymamy za Was kciuki!

Przyjaciele - stań się jednym z nich: