Aktualności
06.10.2019

Radio czeka na Ciebie! Przyjdź na przesłuchania!

Lubisz radio? Ktoś mówił Ci, że Twój głos brzmi dobrze? Interesuje Cię to, co dzieje się w Olsztynie i najbliższej okolicy? A może masz fajny i oryginalny pomysł na audycję? Zrób pierwszy krok! 14 i 15 października zapraszamy na jesienne przesłuchania w Radiu UWM FM. Daj sobie szansę! Przyjdź i opowiedz nam co Cię kręci.

Czekamy na Was 14 i 15 października (poniedziałek i wtorek) od 15:00 do 18:00 w redakcji przy ul. Kanafojskiego 1 w Kortowie. Jeśli myślisz o pracy w radiu lub po prostu chcesz zacząć realizować się przy mikrofonie - zrób ten pierwszy krok! Tu nauczysz się wszystkiego od podstaw.

Jeśli studiujesz dziennikarstwo i komunikację społeczną lub inny pokrewny kierunek na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie - współpracując z naszą redakcją możesz też zrealizować praktyki studenckie. Ale na przesłuchania zapraszamy każdego, kto chciałby dołączyć do naszego zespołu: licealistów, studentów, ale też osoby po studiach, które mają ciekawe zainteresowania, lubią alternatywne granie, znają się na kulturze, sporcie, żyją tym, co dzieje się w Olsztynie i nie boją się kontaktu z drugim człowiekiem, są ciekawi świata.

Na czym dokładnie polegają przesłuchania? Posłuchajcie! Opowiada o tym redaktor naczelny Radia UWM FM Piotr Szaeur.

Podczas przesłuchań chcemy Was poznać i posłuchać, dlaczego zdecydowaliście się dołączyć do ekipy Radia UWM FM. Zapytamy o to jaki macie pomysł na siebie, dlaczego kręci Was radio. Nie odkładajcie tego na później!

Jeśli macie jakieś pytania / wątpliwości - czekamy na kontakt: pisz@uwmfm.pl.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: