Aktualności
03.10.2017

Jesienny nabór do Radia UWM FM

Masz trochę wolnego czasu, głowę pełną pomysłów, bzika na jakimś punkcie i chcesz sprawdzić się przed mikrofonem? Zapraszamy na przesłuchania! Już 27 i 28 października będziecie mieli szansę, by dołączyć do zespołu Radia UWM FM.

Dlaczego warto spróbować? Współpraca z redakcją - nawet jeśli nie planujecie dziennikarskiej kariery - poszerzy Wasze horyzonty, pozwoli otworzyć się na innych, poznać wiele ciekawych osób a może nawet przeżyć przygodę swojego życia!

Poszukujemy dziennikarzy, prezenterów, autorów audycji. Jeśli masz ciekawy pomysł na swoją obecność na antenie Radia UWM FM - przedstaw go nam. Jeśli nie - przyjdź również. Opowiedz nam o sobie, swoich zainteresowaniach a znajdziemy dla Ciebie miejsce w redakcji i na antenie. Nie musisz mieć doświadczenia. Jesteśmy tu po to, by wszystkiego Cię nauczyć od podstaw - pracy z mikrofonem, montażu dźwięku, przygotowania małych a następnie większych form dziennikarskich i audycji.

U nas swoją radiową przygodę rozpoczynali dziennikarze współpracujący dziś z największymi medialmi lokalnymi i ogólnopolskimi. Spróbuj i Ty! Nie odkładaj tego na później. Dołącz do nas już teraz. Zapraszamy 27 i 28 października.

Masz pytanie - napisz: pisz@uwmfm.pl lub po prostu przyjdź do redakcji w DS2 (ul. Kanafojskiego 1).

Przyjaciele - stań się jednym z nich: