Aktualności
08.10.2016

Dzień Otwarty Radia UWM FM

Dzień Otwarty Radia UWM FM

W najbliższy piątek 14 października zapraszamy na Dzień Otwarty Radia UWM FM. Sprawdź jak tworzymy program naszej stacji i weź udział w 300. notowaniu UWUEMKI - Listy Przebojów. Czekamy od 8 do 18.

Kolejny raz otwieramy dla Was redakcję przy ul. Kanafojskiego 1 w Kortowie. Każdy kto nas odwiedzi, będzie mógł spotkać się z prezenterami stacji, wziąć udział w audycji lub spróbować swoich sił w pracy reportera radiowego. Podczas specjanego jubileuszowego wydania naszej listy przebojów, słuchacze będą zapowiadali ulubione piosenki.

To także świetna okazja by przekonać się na własnej skórze, na czym polega praca w radiu. Jeśli komuś się spodoba - już 27 i 28 października zapraszamy na jesienne przesłuchania do Radia UWM FM. Jak zwykle zapraszamy do współpracy zarówno młodzież szkół ponadgimnazjalnych, studentów, ale też absolwentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Masz na siebie pomysł lub chciałbyś się sprawdzić - dołącz do nas!

Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy - pisz@uwmfm.pl. Dla naszych gości przygotowaliśmy też urodzinowe niespodzianki. Zapraszamy!

Przyjaciele - stań się jednym z nich: