Aktualności
01.10.2016

Jesienią przełącz się na 95,9 fm!

Jesienią przełącz się na 95,9 fm!

Jeszcze więcej autorskich audycji, dużo nowego grania ze smakiem, codzienne pasmo kulturalne, klubowa audycja Indykpolu AZS Olsztyn - to czeka na Was jesienią na antenie Radia UWM FM. Jesienią przełączcie się na 95,9 fm!

Od 3 października na Radio Rano od 7 do 10 zaprasza Dominik Chowaniec. Nikt tak nie postawi Was na nogi, jak dobrze znany z naszej anteny "Domino". W porannym paśmie zaglądamy do prasy, opowiadamy o tym, co dzieje się w Olsztynie i na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. To jednak przede wszystkim czas, który świetnie wprowadzi Was w nowy dzień.

Po wakacjach na antenę wraca także audycja Uwierz w Muzykę. Od 10 do 12 piosenki z nowych płyt prezentować będzie Piotr Szauer. Tutaj także codziennie od poniedziałku do czwartku - koncertowe zapowiedzi oraz rozmowy z artystami, którzy pojawią się w Olsztynie.

Radio UWM FM to stacja akademicka. Codziennie jesteśmy więc tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla studentów i pracowników UWM. W poniedziałku od 13 do 15 zapraszamy na Godziny Studenckie. Arkadiusz Stępień-Miernikowski rozmawiać będzie z żakami z Kortowa oraz przedstawicielami wszystkich wydziałów UWM. Natomiast w piątki o 14 zapraszamy na Uniwersytecie Podsumowanie Tygodnia.

Jak zwykle staramy się być także najbliżej wydarzeń sportowych. Nasza nowa propozycja to AZS Na Fali - przygotowywana przez Mateusza Lewandowskiego i Marcina Zarębskiego (byłych dziennikarzy Radia UWM FM, dziś związanych z Indykpolem AZS Olsztyn). W każdy wtorek po 13 zapraszamy na spotkanie z siatkarzami z Kortowa. W audycji także: relacje z meczów PlusLigi, garść statystyk i siatkarska kuchnia. Jesteśmy najbliżej drużyny!

Muzyka To Przyprawa - towarzyszy nam w różnych momentach życia dodając im pikanterii, słodyczy lub goryczy... Od czego zależy, na jaki smak mamy ochotę? Na to pytanie w czwartki od 20 odpowiadać będzie Adam Fokow ze swoimi gośćmi. Na 95,9 fm zadebiutują także znawcy sceny hip-hopowiej. W środy od 20 do 22 Palcem Po Rapie oprowadzi Was Tomek Przytuła. Natomiast od 22 o polskim rapie w audycji Rap Nau opowie Tomasz Loewnau. A na dobranoc - jeszcze jedna nowość. Kamil Leśniak po 23 serwuje ElektroTony.

Polecamy także wieczorne audycje muzyczne dobrze już znane z naszej anteny. Granie w różnych klimatach: rock, metal, folk, reggae, jazz, blues, muzyka klasyczna i piosenka literacka.

Tradycyjnie od 15 do 18 zapraszamy na program popołudniowy. W UWM FM Po Południu podsumujemy najważniejsze wydarzenia dnia - ze szczególnym uwzględnieniem tego, co dzieje się na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Ale w tych godzinach czeka na Was także dużo dobrego i świeżego grania oraz tematy sportowe, podróżnicze i kulinarne...

Na antenę wraca również audycja Gramy Twoje! Wasze muzyczne propozycje w czwartki od 14 prezentować będzie Maja Romaniewicz. A jeśli chcecie wiedzieć, co dzieje sie w olsztyńskiej kulturze - koniecznie bądźcie z nami od 18. Na Dobry Wieczór od poniedziałku do piątku zapraszają: Justyna Bryszewska i Agnieszka Wiśniewska. W audycji: zapowiedzi wydarzeń kulturalnych, recenzje literackie i filmowe oraz rozmowy z artystami.

To oczywiście jeszcze nie wszystko. O naszych audycjach poczytasz także tutaj. Sprawdź szczegółowo jesienną ramówkę i słuchaj Radia UWM FM! A pod koniec października sam będziesz mógł sprawdzić się przed mikrofonem i może dołączysz do naszego zespołu? Masz pomysł? - napisz!

Przyjaciele - stań się jednym z nich: