Aktualności
12.02.2016

Dołącz do naszego zespołu!

Dołącz do naszego zespołu!

Kolejna szansa by dołączyć do zespołu Radia UWM FM już pod koniec lutego! Myślisz o karierze dziennikarskiej? Tu najszybciej nauczysz się podstaw pracy reportera i prezetera radiowego. W naszej redakcji ten pierwszy krok zrobiły już setki osób, które dziś realizują się w mediach regionalnych, ogólnopolskich oraz za granicą.

Kogo szukamy? Osób które chcą się rozwijać, nie boją się wyzwań i kontaktu z innymi. Mają coś do powiedzenia i potrafią w ciekawy sposób to przedstawić. Nie musisz mieć doświadczenia. W Radiu UWM FM od 15 lat uczymy od podstaw pracy dziennikarskiej licealistów, studentów i wszystkich tych, którzy swój wolny czas chcą poświęcić na współpracę z redakcją. To nie musi być Twój zawód, ale na pewno chwile spędzone z nami pozwolą Ci rozwinąć swoje zainteresowania, spotykać się z tymi, którzy inspirują, osiągają sukcesy, a opowiadanymi historiami zaciekawią także słuchaczy.

Jak my "Uwierz w Muzykę", uwierz w siebie i przyjdź na przesłuchania! Czekamy w czwartek 25 lutego od 15 do 18 oraz w sobotę 27 lutego od 12 do 15.

Radio UWM FM
ul. Kanafojskiego 1 w Kortowie (budynek DS2)

Masz pytanie? Napisz: pisz@uwmfm.pl

Przyjaciele - stań się jednym z nich: