Aktualności
11.03.2014

Bezpłatne szkolenie z inwestowania na giełdzie

Bezpłatne szkolenie z inwestowania na giełdzie

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie z inwestowania na giełdzie, które odbędzie się w Olsztynie,
18 marca, o godz. 17:00, Hotel Omega, ul. Sielska 4A.

Na warsztaty z ekspertami z domów maklerskich zapraszamy wszystkich chętnych, posiadających podstawową wiedzę z zakresu ekonomii. Specjaliści giełdowi prowadzący spotkania „Inwestuj świadomie" pokażą, czym kierować się inwestując na giełdzie. W prosty i ciekawy sposób, na licznych przykładach wyjaśnią podstawy analizy fundamentalnej i technicznej.

Uczestnicy dowiedzą się też, dlaczego warto mieć strategię, oraz dlaczego emocje nie są dobrym doradcą. Każdy ze słuchaczy otrzyma przydatne materiały edukacyjne oraz będzie mógł wziąć udział w konkursach z nagrodami.

Szkolenie organizowane jest przez Dom Maklerski Citi Handlowy w ramach działań edukacyjnych programu „Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie".

Zapisy na bezpłatne spotkanie na stronie www.AkcjonariatObywatelski.pl lub w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych pod numerem telefonu (71) 332 95 65.

„Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj Świadomie" to program edukacyjny skierowany do osób zainteresowanych inwestowaniem na giełdzie. Projekt realizowany jest od trzech lat przez Ministerstwo Skarbu Państwa we współpracy z instytucjami rynku kapitałowego, domami maklerskimi i spółkami giełdowymi.

Więcej na www.AkcjonariatObywatelski.pl

 

Przyjaciele - stań się jednym z nich: