Aktualności
31.05.2022

UWM Open - turniej tenisowy w Kortowie

W dniach 11-12 czerwca w Kortowie odbędą się Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Amatorów UWM OPEN w tenisie ziemnym. To doskonała okazja do przetestowania odnowionych niedawno kortów w miasteczku akademickim. Zgłoszenia przyjmowane są do 9 czerwca.

Zmodernizowane korty Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie staną się scenerią tenisowych potyczek podczas Otwartych Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Amatorów UWM OPEN. Turniej odbędzie się w Kortowie w dniach 11-12 czerwca i ma formułę otwartą.

Tenisistki i tenisiści, którzy zgłoszą się do rywalizacji, spotkają się na kortach przy ul. Heweliusza 24 i przy ul. Kanafojskiego 14 (okolice plaży kortowskiej). Formuła rywalizacji jest uzależniona od liczby zgłoszeń. Mecze zostaną rozegrane w systemie pucharowym lub w grupach. W przypadku formuły pucharowej osoby, które odpadną w I rundzie, wezmą udział w turnieju pocieszenia.

Dla wszystkich uczestników wydarzenia przygotowany zostanie pakiet startowy, catering i woda. Zgłoszenia przyjmowane są do 9 czerwca do godziny 20:00 (telefonicznie/SMS: 728 814 411).


 

Przyjaciele - stań się jednym z nich: