12.09.2021

Constract Lubawa rozpoczął drogę po mistrzowski tytuł

W Lubawie nie ukrywają, że celem na nowy sezon występów w Futsal Ekstraklasie jest sięgnięcie po tytuł mistrzowski. W poprzednich dwóch latach Constract musiał zadowolić się srebrem. Na początek drużyna prowadzona przez Dawida Grubalskiego pokonała we własnej hali 4-2 MOKS Słoneczny Stok Białystok.

Otwierające nowy sezon spotkanie z MOKS Słoneczny Stok Białystok zaczęło się jednak niespodziewanie od bramki gości. W trzeciej minucie na prowadzenie wyprowadził ich Adrian Citko. Po kolejnych dziesięciu minutach było już 2-0 a na listę strzelców wpisał się Piotr Skiepko. To podrażniło lubawską drużynę. Jeszcze przed przerwą Sebatian Grubalski i Lucas doprowadzili do remisu. A w drugiej połowie zwycięstwo gospodarzom zapewniły bramki Luana i Tomasza Kriezela.

Z trenerem Dawidem Grubalskim rozmawiał Piotr Szauer. Posłuchajcie!

Constract Lubawa - Słoneczny Stok Białystok  4-2 (2-2)
Sebastian Grubalski 15', Lucas 16', Luan 29', Tomasz Kriezel 32' - Adrian Citko 3', Piotr Skiepko 13'

W drugiej kolejcie sezonu 2021/2022 Constract Lubawa zmierzy się na wyjeździe z FC Toruń. Spotkanie zaplanowano na sobotę 18 września o 12:00.