Aktualności
10.07.2020

Damian Schulz: Trzymamy się razem!

Damian Schulz będzie z pewnością jedną z gwiazd przemeblowanego przed sezonem 2020/2021 Indykpolu AZS Olsztyn. Ale przed reprezentantem Polski także bardzo trudne zadanie - zastąpić w kadrze akademików Jana Hadravę. Jak ocenia pierwsze tygodnie pracy z nową drużyną? Posłuchajcie!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w pierwszych dniach przygotowań do nowego sezonu spędzii sporo czasu na siłowni. Ale sztab szkoleniowy zadbał także o to, by urozmaicić im zajęcia. Dlatego też akademicy pojawili się m.in. na Basenie Uniwersyteckim oraz stadionie w Kortowie.

Nowy atakujący Indykpolu AZS Olsztyn przyznaje, że pierwsze tygodnie w Olsztynie zrobiły na nim dobre wrażenie. "Wszystko odbieram bardzo pozytywnie. W trzecim tygodniu wejdziemy na halę i będziemy trenować z piłkami. Zobaczymy jak będzie się nam odbijać po tych trzech miesiącach przerwy. A na razie jest całkiem sympatycznie. Trochę biegania, dużo siłowni. Wszystko idzie w wolnym tempie" - mówi Damian Schulz

W kadrze kortowskiej drużyny pojawiło się wielu nowych siatkarzy. Czy zawodnikom udało się już dobrze poznać? "Nie ma ani jednej osoby, która odstaje od zespołu. W moim poprzednim zespole miało to niestety miejsce. Tu jest bardzo fajnie. Wszyscy trzymamy się razem i jest naprawdę wesoło."

Z Damianem Schulzem rozmawiał Mateusz Lewandowski. Posłuchajcie!

Przyjaciele - stań się jednym z nich: