Aktualności
14.02.2020

Jarosław Knopik: Posiadamy potencjał i chcemy go wykorzystać

Piłkarze ręczni Warmii Energa Olsztyn przygotowują się do kolejnego pierwszoligowego meczu. We wtorek 18 lutego w Hali Urania podejmą SMS ZPRP Gdańsk. Czy obronią pozycję lidera tabeli grupy A? Przed jednym z treningów spotkaliśmy się z trenerem Jarosławem Knopikiem. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

W poprzedniej kolejce Warmia przegrała po serii rzutów karnych z Nielbą Wągrowiec. Utrzymała jednak miejsce na szczycie tabeli grupy A pierwszej ligi piłki ręcznej. "Odczuwamy jeszcze to spotkanie z Wągrowcem. Kosztowało nas dużo zdrowia. Było dużo walki i dochodzimy do siebie. Do naszego zespołu wdarło się też przeziębienie i staramy się z tym uporać" - przyznaje trener Jarosław Knopik.

Jak podkreśla - w meczu z drużyną z Wągrowca nie udało się wygrać, ponieważ jego podopieczni zaliczyli dwa przestoje w swojej grze. "Wyciągnęliśmy już wnioski. Teraz liczy się to, żeby jak najszybciej dopracować pewne rzeczy i progresywnie iść do przodu. Jesteśmy cały czas na początku rundy rewanżowej. Zdajemy sobie sprawę z tego, że ta liga jest bardzo wyrównana. Czołówka naszej grupy jest bardzo blisko siebie. Wiemy, że wtorek czeka nas ciężkie spotkanie i tak też się do niego przygotowujemy."

Z Jarosławem Knopikiem spotkał się Wojtek Miśkiewicz. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Mecz Warmia Energa Olsztyn - SMS ZPRP Gdańsk odbędzie się we wtorek 18 lutego o 19:00.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: