Aktualności
11.01.2020

Świetne otwarcie nowego roku futsalistek z UWM

Imponującym zwycięstwem rozpoczęła zmagania w rundzie rewanżowej I Ligi Futsalu Kobiet drużyna AZS UWM High Heels Olsztyn. Podopieczne Ewy Kuliś pokonały we własnej hali 10-3 (5-1) KS Zdrowie Garwolin i umocniły się na czwartym miejscu w tabeli grupy północnej.

Jak zapowiadały - tak zrobiły. Kortowskie futsalistki wyciągnęły wnioski ze słabszej pierwszej rundy tego sezonu, w której przegrały 3 mecze i wygrały 2. W rozegranym awansem spotkaniu z KS Zdrowie Garwolin dominowały na boisku od pierwszej do ostatniej minuty.

"Wynik nie był zagrożony od samego początku meczu. Chyba gdzieś w końcu dopisało nam też szczęście z naszą ferelną halą, która wcześniej - można powiedzieć - płatała nam figle. Inaczej weszłyśmy w ten mecz. Dziewczyny były mocno zdeterminowane i pokazały na co je stać" - podsumowała trener AZS UWM High Heels Olsztyn Ewa Kuliś. "Zaprocentowały poprzednie mecze, które rozegrałyśmy. Swoje zdolności piłkarskie przesuwałyśmy coraz dalej. Grałyśmy z bardzo dobrymi przeciwniczkami, które pomogły nam zdobyć dodatkowe umiejętności futsalowe."

Wojtek Miśkiewicz rozmawiał także z kapitan kortowskiej drużyny Aleksandrą Kojadyńską. Posłuchajcie!

Kolejne spotkanie AZS UWM High Heels Olsztyn rozegra w niedzielę 19 stycznia na wyjeździe z zespołem Helios Białystok. Początek o 14:00. Zwycięstwo pozwoli kortowskiej ekipie awansować na trzecie miejsce w tabeli grupy północnej I Ligi Futsalu Kobiet.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: