Aktualności
09.12.2019

Lakers All Stars wygrali turniej futbolu flagowego w Gdyni

Złożona z byłych i obecnych zawodników Wenglorz AZS UWM Olsztyn Lakers drużyna Lakers All Stars wygrała w Gdyni mikołajkowy turniej futbolu flagowego. Na Narodowym Stadionie Rugby nie miała sobie równych odnosząc komplet zwycięstw. O starcie opowiedział nam Piotr Materna.

Drużyna Lakers All Stars wystąpiła w Gdyni w składzie: Piotr Materna, Marcin Zrada, Rafał Szymański, Adrian Dąbrowski, Sebastian Lenkiewicz, Cezary Wysocki i Patryk Piechowski. "To grupa przyjaciów. Byliśmy już w tym roku wiosną na turnieju w gminie Kolbudy i bardzo nam się to spodobało. Teraz zobaczyliśmy, że jest kolejny taki turniej - mikołajkowy - organizowany przez Seahawks Gdynia. Długo nie myśleliśmy. Postanowiliśmy, że jedziemy i... udało się wygrać wszystkie mecze" - mówił w studiu Radia UWM FM Piotr Materna.

Olsztyński zespół wygrał wszystkie mecze. W finale po dwóch dogrywkach okazał się lepszy od ekipy, która wygrała turniej przed rokiem - Obrońcy Tytułu. W regulaminowym czasie gry padł remis. "Było bardzo dużo emocji. 12:12 było w normalnym czasie. Dogrywki bez punktów i zdecydował nasz zwycięski drive."

Z Piotrem Materną spotkał się Piotr Szauer. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Przyjaciele - stań się jednym z nich: