Aktualności
02.12.2019

Jan Hadrava, Paolo Montagnani i Mateusz Nykiel po meczu w Bydgoszczy

"Miało być 3:0... Nie wiem, co się stało. Nie wytrzymaliśmy ciśnienia na zagrywce przeciwnika i nie byliśmy skuteczni w ataku. Za dużo było też zepsutych zagrywek" - mówił na antenie Radia UWM FM po meczu z BKS-em Visłą Bydgoszcz najskuteczniejszy na parkiecie zawodnik Indykpolu AZS Olsztyn Jan Hadrava. A jak spotkanie ocenili trener oraz statystyk akademików? Posłuchajcie!

 

Indykpol AZS Olsztyn wygrał w Bydgoszczy 3:2. Ale akademicy mogą żałować straconych okazji. Mogli cieszyć się z kompletu punktów, tymczasem zaserwowali sobie i kibicom niepotrzebne emocje. "Myślę, że nie możemy być zadowoleni z tego zwycięstwa tak, jak mogliśmy być. Wygraliśmy, ale mogło być lepiej" - mówił czeski atakujący Jan Hadrava.

"Musimy być szczęśliwi, ponieważ wygraliśmy siedem z dziewięciu meczów. Nie chcemy myśleć o straconym punkcie. Będziemy analizować, co powinniśmy poprawić" - komentował trener kortowskiej drużyny Paolo Montagnani.

Mateusz Lewandowski rozmawiał także ze statystykiem Indykpolu AZS Olsztyn Mateuszem Nykielem. Zapraszamy do wysłuchania jego komentarza po meczu w Bydgoszczy.

 

Relację z meczu BKS Visła Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn znajdziecie także na naszej stronie.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: