Aktualności
08.11.2019

Alonzo Brock: Chcę wygrać ligę i być najlepszym zawodnikiem LFA!

"Chcę wygrać ligę i być najlepszym zawodnikiem rozgrywek!" - zapowiada nowy zawodnik ekipy Wenglorz AZS UWM Olsztyn Lakers - Alonzo Brock. Amerykański linebacker udzielił nam krótkiego wywiadu prosto zza oceanu. W Polsce pojawi się na przełomie stycznia i lutego przyszłego roku.

"Ostatnio grałem w Australii, ale zdecydowałem się dołączyć do Olsztyn Lakers. To rzetelna ekipa, która zaoferowała mi kontrakt jakiego oczekiwałem. Mam nadzieję, że pokaże sporo swojego talentu. Nie wiem za dużo o Olsztynie i Polsce, ale jestem pozytywnie nastawiony. Moje oczekiwania to: wygrać ligę i być najlepszym zawodnikiem rozgrywek. Przesyłam serdeczne pozdrowienia dla wszystkich fanów Lakers i słuchaczy! Do zobaczenia!

Z Alonzo Brockiem rozmawiał Wojtek Miśkiewicz. Posłuchajcie!

Alonzo Brock urodził się 24 stycznia 1994 roku. Amerykanin ma 185 centrymetrów wzrostu i 102 kg wagi. Grał na pozycji outside linebacker (OLB - zewnętrzny linebacker) w kilku amerykańskich klubach: Atlanta Sports Academy, Kentucky State University, Detroit Cougars. Poprzednie dwa sezony spędził natomiast w australijskiej drużynie Bayside Ravens.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: