Aktualności
03.09.2019

Akademicy budują formę na nowy sezon

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn na własnych obiektach przygotowują się do nowego sezonu PlusLigi. Trenują w Kortowie oraz w Hali Urania. We wrześniu rozegrają też pierwsze sparingi. O wrażeniach z pierwszych zajęć z nową drużyną opowiedzieli nam Remigiusz Kapica i Tomasz Kowalski. Posłuchajcie!

"Bardzo miło mi się trenuje. Jest super atmosfera. Czuję się tu świetnie! Chyba się już zaaklimatyzowałem i jest naprawdę super sportowo i w różnych innych aspektach" - mówił Remigiusz Kapica. Reprezentant młodzieżowej reprezentacji Polski podkreśla, że zdecydował się związać z Indykpolem AZS Olsztyn bo to drużyna, która stawia na młodych i daje im szansę na rozwój. O miejsce w składzie będzie rywalizował z Janem Hadravą, który obecnie przygotowuje się kadrą Czech do Mistrzostw Europy.

Z Remigiuszem Kapicą i Tomaszem Kowalskim spotkał się Sebastian Chrostowski. Zapraszamy do wysłuchania rozmów z nowymi zawodnikami Indykpolu AZS Olsztyn!

"Cieszę się, że w końcu będę mógł walczyć o wyższe cele" - podkreśla Tomasz Kowalski. "Z częścią zawodników już się znałem. Chcemy wygrywać w każdym meczu. A ja chcę być jak najbliżej Pawła Woickiego. Jestem w stanie pomóc zespołowi i z każdym dniem być lepszym zawodnikiem" - mówi drugi rozgrywający akademików.

Przyjaciele - stań się jednym z nich: